Doğum Gününüz Kutlu Olsun

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
@bilalkip
@Gıyasettin

Doğum gününüz kutlu olsun güzel insanlar. :)
Mutlu yılların olsun Bilal
Doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar
Selam arkadaşlar. Güzel mesajlarınız için öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın. Doğum günümden bir hafta önce annemin vefatından dolayı kutlama yerini derin bir acıya bıraktı maalesef :( Annemin acısı o kadar derin ki hissettiklerimi, yaşadıklarımı kelimelerle ifade edemiyorum. Bu vesile ile ebediyete göç etmiş tüm annelerimizin mekanları cennet olsun. Hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Selam arkadaşlar. Güzel mesajlarınız için öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın. Doğum günümden bir hafta önce annemin vefatından dolayı kutlama yerini derin bir acıya bıraktı maalesef :( Annemin acısı o kadar derin ki hissettiklerimi, yaşadıklarımı kelimelerle ifade edemiyorum. Bu vesile ile ebediyete göç etmiş tüm annelerimizin mekanları cennet olsun. Hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum...
Allah'ım, tüm geçmişlerimize gani gani rahmet eylesin inşallah... Başınız sağ olsun hocam, sizlere sabır selamet, merhume teyzeme de, rahmet diliyorum. :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

Üst Alt