Alınık Doğan SLX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Kadir'le uzun zamandır sırf hobi amaçlı araç düşünüyorduk. Geçmişi yad ederken, aklımızda hep tofaş modelleri vardı.

Artık iş biraz ciddiye bindi, renk fark etmez ama boya metalik olmalı, bir de çok oynanmamış bir şey olmalı. Yıl, km, boya, değişen önemsiz.

İşin aciliyeti yok, kulağınız kesik olsun ;)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Dogan slx 1.6 i.e hidrolik direksiyon olsun :)
O kasalar 20 bin liradan başlıyor. ;)

O kasayı sevmiyok, yeni kasa olsun :asik:
Ama onların hastası daha fazla. Temiz olanları daha nadir. Eğer ki aldığınız aracı toplayacaksanız neden temiz olanı çok sayıda olanlardan alasınız ki? Eski olanların temizi çok fazla yok, olanlar da daha çok Şahin kasaları. İnanın temiz olduğunda kaçırmaz satmanı beklerler. En azından Buca'da öyleydi. Benden söylemesi. ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Bayraktar ;) gözden geçiririz ama ihtimal düşük :)

Hayaller
images.jpeg

Benim araçta şu an için iki şartım, metalik renk ve tanıdıktan olmalı :) bucada çok var ama oradan alınmaz :D

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
@Bayraktar ;) gözden geçiririz ama ihtimal düşük :)

Hayaller
Ekli dosyayı görüntüle 33461

Benim araçta şu an için iki şartım, metalik renk ve tanıdıktan olmalı :) bucada çok var ama oradan alınmaz :D

@Murat
Hayatlar. :p

Sene 2011. Öğrencilik boyunca ve evlenene kadar oturduğum mahalle. Saçlarımın siyah, boru paça pantalonların moda olduğu ve Tofaşların karda gidebildiği zamanlar... :D
Aracın üstündeki kardan adama dikkat. İzmir'de yağan karla ancak bu kadar yapabilmişiz. O da büyük ihtimal kardan adam yapmak için değil de tavandan aracın içine su girmesin diyedir. :p

DSCF2298.JPG

Honda Civic ve kuş serisi arıyorsan en nadideleri Buca'da. Bak İzmir demiyorum dikkat et, direk Buca diyorum. :p

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
1995 yeşil renk Harika gider murat abi hayırlı olsun benimde niyetim var doğan toplamaya kapı kapanış sesleri Harika ;)jantlar güzel daha la olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt