Mazda 6 GG (2002-08) Direksiyon Boyama (Fotoğraflı)

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
20180914_174250.jpg
20180914_174310.jpg
20180914_181757.jpg
20180914_181822.jpg

Direksiyonda güneş yanığı gibi özellikle üst kısmında solukluk vardı. Bugün boyama işlemini gerçekleştirdim. Özellikle mat siyah boya aldım. Memnun kaldım üründen düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. İlerki zamanlarda aynı ürünle koltukları da boyamayı düşünüyorum.

Derby Special Up-wb Deri Döşeme Ve Direksiyon Boyası + Sünger - n11.com

999.JPG

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Güle güle kullanın Yücel Hocam...
Bu aralar herkes bir direksiyon onarımı peşinde... Demek ki Eylül ayını Garaj'da direksiyon ayı olarak anacağız. Araç alma ayı Ağustos, pasta-cila ayı da Mayıs'tı; hatırlarsanız... :p
Direksiyondaki pütürler için şu konuya bakabilirsiniz bu arada... ;)

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Güle güle kullanın Yücel Hocam...
Bu aralar herkes bir direksiyon onarımı peşinde... Demek ki Eylül ayını Garaj'da direksiyon ayı olarak anacağız. Araç alma ayı Ağustos, pasta-cila ayı da Mayıs'tı; hatırlarsanız... :p
Direksiyondaki pütürler için şu konuya bakabilirsiniz bu arada... ;)
Aslında once zımpara yapmadigima pişman oldum yapsam daha guzel olacaktı sanki. Sen baya bi detaylı girismisşin Hamdi. Neyse bakalim belki bende tekrardan yaparim belki cunku sonradan puturler gozume batmaya basladi. Bu yaptigimin ustune senin yontemleri yapsam nasil olur boyayi cikarmadan. Yoksa ustundeki boyayi cikarip mi yapayim tekrardan

Son düzenleme:

Bayraktar

ve Cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Zımpara işini ben denemedim. @baykalbilgin denediğini söyledi ve verim alamamış. O yüzden dolgu işine girmiştim alternatif olarak. Beki işe yarayabilir sizin direksiyonda, orijinal sonuçta. Bizdeki sonradan kaplanan cinsten... ;)

Üst Alt