Mazda 626 GE (1991-97) Devirdaim Pompa Değişimi

aardic

Sessiz
Araç Markası
1992 Mazda 626
Selamünaleykum. Bayram öncesi devirdaim pompası ısı yükselince devirdaimden su kaçırma vardı. Fan motoru çalışınca su kaçağı kesiliyordu. Eniyisi değişmek uzunyol öncesi.
53056
53057
53058
53059
53060
53061
53062
53063
53064
53065

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En hayati parçalardan biri bana göre, yolda arıza yapsa fark edene kadar sıkıntı büyüyebilir Allah korusun.

Ellerine sağlık, paylaşım için teşekkürler.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hayır olsun elinize sağlık , bunun en zayıf yeri pervane galiba sizinki gayet iyi gözüküyor gecenlerde bi tane gördüm pervane erimiş resmen

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
En hayati parçalardan biri bana göre, yolda arıza yapsa fark edene kadar sıkıntı büyüyebilir Allah korusun.

Ellerine sağlık, paylaşım için teşekkürler.
Dün bu satırları yazdım, bu gün bi abim ile sohbet ederken anlattı; yıllık izin için Ankara yolculuğuna çıktığını 30 km sonra Sultanhisar'da hararetin aniden yükselip aracın stop ettiğini, usta çağırıp baktırdığında, hortum patlamış değişecek dedikten ve hortumu değiştirdikten sonra bi 20 km daha gidip, Nazilli'de tekrar hararet yükselerek araç stop etmiş... Nazilli'de usta çağırıp, ona emanet ederek yola devam etmiş. İzin dönüşü de Nazilli'den aracı almış. Ustanın söylediği, devirdaimin pervaneleri bitmiş, bu da hararet yaptırmış önce hortum patlatmış sonra da contayı yakmış... :(

Üst Alt