Derbi Geyikleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu maç beşiktaş için kırılma noktası olabilir. Kulüp olarak çok kırılgan yapısı var beşiktaşın. Şahsen maçı izlemedim, sahada neler olduğunu az çok tahmin ediyorum. Nalburlar ve yapı marketler bu gece açık kalmalı ama onun farkındayım.
Cicitürk, doğum günüm için kanalı açık bırakmış gerçi doğum günüm geçeli 9 gün oldu, sanırım açık unuttular... :D :D 9 gündür hiç bir maçı izlemedim fakat hazır kanalı açık unutmuşlar şu gereksiz derbiyi izleyeyim gafletinde bulundum...

Futbol adına hiç bir şey yok maalesef !!

Ülkenin içinde bulunduğu genel durum gereği, salağa yatma, topu taca atma, her iki tarafa da gereksiz iyi niyet gösterisi, ne şiş yansın ne kebap modu, gibi hususlarla geçen 95 dakika izledim. Haftaya Trabzonspor maçı var Beşiktaş'ın her iki takım da kritik maçlardan çıkmış olarak karşılaşacaklar, bence o maç sonunda her iki takımın kırılganlığı ortaya çıkar gibi geliyor.

Fenerbahçe bu futbolu ve teknik ekibi ile, rakipler ikram ederse ancak şampiyon olabilir. Bu sezonun en büyük şampiyon adayı Galatasaray olur bence.

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
GS yide yeneriz olur biter. FB nin top oynamadığı kesin ama diğer sözde büyükleri görüyoruz.
Şenol için ayrı parantez açayım. Oldum olası sevmedigim, karakter yoksunu, desinler diye sahte davranislarla kendini şirin göstermeye çalışan TS artığı. Ne olduğu bu maçta bir kez daha ortaya çıktı. Kafkasin selefi.
Tek hayali FB ye ezilmemek ama rengini degistirsede kaderini degistiremiyor :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Gerçi bu maç derbi değildi ama Geyiğine buraya yazmak istedim;

Şike yapmadığı halde, kupayı iade edenlerle, şike yaptığı halde şampiyon olamayanların bir birini yediği ancak doyamadığı maç sonucu;

Beşiktaş Jimnastik Kulübü : 2

Trabzon İdman Yurdu : 2

:p :p

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Derbiye eyyamcı Cüneyt Çakır atanınca daha önce açıklanan iddaa oranları değişti, harika bir ülkeyiz :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Voleybol Derbisinde, Galatasaray, Fenerbahçe'yi 3-2 yendi... Bu tür galibiyetlerin artmasını diliyorum yoksa, ezeli rekabetin tadı tuzu kalmayacak... ;)

Fenerbahçe son 50 maçta tüm branşlarda Beşiktaş'a ve Galatasaray'a karşı 1 mağlubiyet, 3 beraberlik ve 46 galibiyet aldı. Trabzonspor'a ise son 7 yılda hiçbir branşta yenilmedik.

Ekli dosyayı görüntüle 26574

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu gün derbi günü. Klişe olmayan bir temennide bulunayım... "İyi olan kazanamasın, maç berabere bitsin" :p :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kadro açıklanınca aynı şey dikkatimi çekmişti... Hal böyleyken, "Türk Takımı" argümanı üreterek Milli ve Yerli edebiyatı yapanların cevabını merak ediyorum... Ha pardon, "olsun, yine de Türk takımı" diyorlardı... Evet evet Türk Takımı. :) Aynı şeyleri Fenerbahçe Basketbol takımı için de söyleyebiliriz maalesef... Bu şekilde günlük başarıları belki elde edebilirsin ama ülke futboluna veya sporuna zerre katkı sağlayamazsın... :rolleyes:

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
İlk 11 de 3 altyapi oyuncusu zorunlulugu gelsin, Hepsi mecburen su altyapilara onem versin...Hala 32-33 yasindaki adamlara senelik 20milyon tl veriyorlar surekli uefa fair play korkusuyla yasanir mi, yani 1 sene sadece 1 oyuncu az transfer et örneğin Bjk icin Lensi alma, Gs için Belhandayi alma, Fb için oynatmayacağin Valbuenayi alma o parani altyapina yatir scout yap bak bakalim 3-5 sene sonra ne oluyor... Su Gs nin ilk 11i ne bir tane Turk futbolcu giremiyorsa demekki yerli zorunlulugu var iken ohhh yan gel yat al paralari ne de olsa garanti maça çikarizcilarin da payi var sirf onlar yuzunden yabanci kuralinin bu sekilde kalmasini ama ya altyapidan oyuncu zorunlulugu ya da oynatacagin her bir fazla yabanci oyuncu icin daha fazla alttapiya yatirim zorunlulugu getirilmeli neresinden bakarsan bak aci bir tablo şu ilk 11 ne diyim ki...

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İlk 11 de 3 altyapi oyuncusu zorunlulugu gelsin, Hepsi mecburen su altyapilara onem versin...Hala 32-33 yasindaki adamlara senelik 20milyon tl veriyorlar surekli uefa fair play korkusuyla yasanir mi, yani 1 sene sadece 1 oyuncu az transfer et örneğin Bjk icin Lensi alma, Gs için Belhandayi alma, Fb için oynatmayacağin Valbuenayi alma o parani altyapina yatir scout yap bak bakalim 3-5 sene sonra ne oluyor... Su Gs nin ilk 11i ne bir tane Turk futbolcu giremiyorsa demekki yerli zorunlulugu var iken ohhh yan gel yat al paralari ne de olsa garanti maça çikarizcilarin da payi var sirf onlar yuzunden yabanci kuralinin bu sekilde kalmasini ama ya altyapidan oyuncu zorunlulugu ya da oynatacagin her bir fazla yabanci oyuncu icin daha fazla alttapiya yatirim zorunlulugu getirilmeli neresinden bakarsan bak aci bir tablo ne diyim ki...
Bakış açısı ve vizyon geleceğe yatırım olmadıktan sonra, kanunla zorunlulukla olmuyor maalesef. Ülkemizde her alandaki, söz sahibi beyinler, yarın ne olacak diye kafa yormuyor, ülkenin geleceğini düşünen yok. Günlük politika ve projelerle ilerliyoruz, günlük yaşıyoruz... Nereye varır bu sistem diye sormaya gerek yok, geldiğimiz nokta ortada. Daha iyiye gitmez maalesef. :(

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
"O an kendimde değildim, doktor dikeyim mi diye sorunca olur dedim."

Şenol Güneş

(İyi ki doktorun dili sürçmemişşşş)

:p:p