Mazda 626 GE (1991-97) Debriyaj Seti - Baskı Balata Tavsiyesi

Ahmet Faruk

Sessiz
Araç Markası
1994-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Aracın baskı balatasını değişmeye karar verdim . Ashika marka debriyaj seti teklif etti iki satıcı . Fiyat 330 ile 360 tl arası . valeolar 480 540 arası daikin 700 . Ashika için yan sanayi ve Japon üreticilerden parça toplayıp sadece kutu ve pazarlama yapan bir firma bilgisine sahibim net olarak . Başka bir bilgi yok maalesef . Satıcılar sorduğumda ashika debriyaj setinde Suzuki ve Toyota honda grubunda japon parçaların çıktığı ama Mazda vermediklerini içinden ne çıkacağını bilmediklerini söylediler . Bilgisi ve tecrübesi olan var mı ?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
İlk defa duyuyorum.. Toyota ile Suzuki verip mazdaya hiç vermemişler mi?
Bilinmedik sürpriz bir parça çıktığında zaman, para, üzüntünüz olucak. 100lira verip belki bayram üstü sıkışıcaksınız ama dediklerim olmucak.. internetten valeo’nun setine bakın indirimde oluyor bazen.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Valeo ile Daikin arasında kalite farkı var. Valeo’da ilk kavrama ile kalkışta titreşim yaptığına dair hem şikayet hem usta tecrübesi var. Daikin’de böyle bir durum olmuyormuş. Bir de Daikin daha uzun süre dayanıyormuş.

Ahmet Faruk

Sessiz
Araç Markası
1994-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
haklısınız . valeo olarak düşünmüştüm malum bayram arefesi. ama kullanım hakkında bilgim yoktu . Eğer sıkıntı olacak konu kullanımı keyifsiz hale getirecek seviyedeyse valeoyu da elemek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bursada ki satıcı Mazda için talep eden olmadı dedi . İstanbul da ki jakopar sitesinde ki arkadaş 2 tane 626 sattım şikayet gelmedi dedi. hatta 323 içinde sattım farklı araç modelleri için 40-50 tane sattım sıkıntı yoktu diye belirtti . o iki tane 626 için alan kişi acaba galerici mi o da ayrı bir konu

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
haklısınız . valeo olarak düşünmüştüm malum bayram arefesi. ama kullanım hakkında bilgim yoktu . Eğer sıkıntı olacak konu kullanımı keyifsiz hale getirecek seviyedeyse valeoyu da elemek lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bursada ki satıcı Mazda için talep eden olmadı dedi . İstanbul da ki jakopar sitesinde ki arkadaş 2 tane 626 sattım şikayet gelmedi dedi. hatta 323 içinde sattım farklı araç modelleri için 40-50 tane sattım sıkıntı yoktu diye belirtti . o iki tane 626 için alan kişi acaba galerici mi o da ayrı bir konu
Ben valeo taktırdım 1seneyi geçti sorun yok şans meselesi mi demek lazım

Üst Alt