Mazda 3 BK (2003-09) Cwt Over Max Uyarısı Nedir?

levent3587

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedef Kırmızı HB
arkadaşlar aracım 2007 mazda 3 hb 1.6 benzinli lpg hiç takılmadı şu resimdeki cihaz var yolda giderken ilk defa şöyle bi uyarı verdi ve kayboldu uyarı. CWT OVER MAX!!! cihazın hata kayıtlarına baktım orda çıkmadı. bu ne anlama geliyor bilen var mıdır acaba
55723

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hiç duymadım, bir işyerinde bilgisayara bağlatsanız belki bir hata kaydı çıkar mı acaba.. Var olan ya da fark ettiğin bir arıza var mı?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
arkadaşlar aracım 2007 mazda 3 hb 1.6 benzinli lpg hiç takılmadı şu resimdeki cihaz var yolda giderken ilk defa şöyle bi uyarı verdi ve kayboldu uyarı. CWT OVER MAX!!! cihazın hata kayıtlarına baktım orda çıkmadı. bu ne anlama geliyor bilen var mıdır acaba Ekli dosyayı görüntüle 55723
Siz aldıgınızda varmıydı?

Set ayar limiti vs varsa ondan uyarmıştı belki

levent3587

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedef Kırmızı HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hiç duymadım, bir işyerinde bilgisayara bağlatsanız belki bir hata kaydı çıkar mı acaba.. Var olan ya da fark ettiğin bir arıza var mı?
yani bağlattık orda da bişey çıkmadı gösterge panelinde de herhangi bir arıza ışığı da yok. bilemedik ne uyarısı. internette de bişey bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bağlattık orda da bişey çıkmadı gösterge panelinde de herhangi bir arıza ışığı da yok. bilemedik ne uyarısı. internette de bişey bulamadım

Siz aldıgınızda varmıydı?

Set ayar limiti vs varsa ondan uyarmıştı belki
aracı aldığımda bu cihaz vardı önceki sahibi taktırmış yetkili serviste de gerekli işte yakıt tüketim ayarıdır set ayarıdır onları yaptırtmış. bugüne kadar hiçbir uyarı vermemişti. sadece uzun süren dur kalklı yolculuklarda lütfen biraz dinlenin uyarısı veriyor başka da bi hata uyarısı çıkarmamıştı bugüne kadar

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

aracı aldığımda bu cihaz vardı önceki sahibi taktırmış yetkili serviste de gerekli işte yakıt tüketim ayarıdır set ayarıdır onları yaptırtmış. bugüne kadar hiçbir uyarı vermemişti. sadece uzun süren dur kalklı yolculuklarda lütfen biraz dinlenin uyarısı veriyor başka da bi hata uyarısı çıkarmamıştı bugüne kadar
Su sıçaklığı olabilir belki bende baktım ama göremedim.

Cihaz ancel A501 pdf vs bakın belki bulabilirsiniz.

Üst Alt