Cep Telefonu Tavsiyesi & Yeni Çıkan Telefon Modelleri

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Hayırlı olsun, güle güle kullanmak nasip olsun, bu donanım ve özellikteki bir telefon için mükemmel fiyat. Muadil marka telefonlar (A50 gibi) 2500 lira bandında, müşteri avında... :p

İlk kullanımda Donanımsal olarak sorun oluşmazsa, mükemmel telefon, yazılım sorunu zaten satıcı tarafından garanti edilmekte veya bir kaç deneme yanılma yolu ile yazılım yüklenebilmekte... Donanım olarak da, sorun oluşursa, satıcı onun da sonuna kadar arkasında... :)

Xiaomi Ürünleri Kullanıcılar Kulübü

Kulüp üyeliğin de tamamdır... ;)
Ben de gelecem bi kaç güne ;)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Redmi note 6 pro 4/64 aldım 1200 TL ye
siteye yüklenmedi dosya hata verdi
Hayırlı olsun. Nereden/kimden aldınız,global mi global yazılım limi? Sanırım yazılım global telefon değil. Global ise banada lazım bir iki tane.
Ne kadar global kelimesi yazdım yav :)

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
14 Eylül 2016 tarihinde Lenovo a7010 almıştım nerdeyse 3 sene olacak sadece ses kısma tuşu bozuldu.
Bataryada bi miktar performans düşümü oldu.
İlk zamanlar hızı çok iyiydi ama zaman içinde devamlı app yüklemeden artık kasmaya başladı oda şöyle günde 1 kere yeniden başlat yaparsan sıkıntı yok ;)

Hanım yeni telefon alınca hanımın yadigar bana kaldı

O bi efsane o bi kral o bi LG G4 ;)

Yetkili servise değişmeyen yeri kalmadı ;)

En son orijinal batarya aldım yetkili servisten.

Kamera dışında kapakda hafiften çizik var onunda değiştirmeyi düşünüyorum.

LG g4ü 2. Kızım doğduğunda hanıma hediye almıştım 2 yıl LG + 3yıl uzatılmış garanti ile sanırım 2200 falandı o zaman.
25.11.2015de almıştım ömrünü hala doldurmadı maşallah ;)
Yaklaşık 4 sene ;).

Otomatik düzeltmeyi de kapaktıkmı tamamdır ;)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun. Nereden/kimden aldınız,global mi global yazılım limi? Sanırım yazılım global telefon değil. Global ise banada lazım bir iki tane.
Ne kadar global kelimesi yazdım yav :)
Facebook sayfalarında; Sefa Xiaomi veya Hande Elif Özçiftçi olarak aratınca çıkıyor satıcılar, sanırım ikisi de aynı yerden ürün temini ile çalışıyorlar. Güven konusunda iki satıcıya da kefilim dersem abartı olabilir ama sorun sıkıntı yaşayan duymadım. :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Facebook sayfalarında; Sefa Xiaomi veya Hande Elif Özçiftçi olarak aratınca çıkıyor satıcılar, sanırım ikisi de aynı yerden ürün temini ile çalışıyorlar. Güven konusunda iki satıcıya da kefilim dersem abartı olabilir ama sorun sıkıntı yaşayan duymadım. :)
Abi, Sefa, Veysel,Bayram ve Erhanda yok şu an. Bayram nedeniyle stok sorunu var galiba. Sefada Hint olan varmıs tek. Diğer bayan bana da Sefa ile aynı gibi geliyor.

touch the sky

Katılımcı
veli abinin yönlendirmesiyle aldım
telefonun kendisi,yazılımı,kutusu global :)
benim aldığım pazarlıklı havale fiyatı,normali 1250 civarı,kartla tek çekim alırsanız yüzde 4 eklemeyi unutmayın fiyata

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Samsung, 4 kenardan kavisli tasarımıyla dikkat çeken yeni bir akıllı telefon patenti aldı.

45427

45428

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Aynısın dan alıyorum ama elime ulaşmadı hala.
Yorumları Bn de bekliyorum:D
Şimdiden güle güle kullan kardeşim. Telefon gelince de incele bizim için. ;)

Geçenlerde iş arkadaşımın babası almış. Kurulum için bana getirdiler, kutudan çıkarıp kurmuş eski telefondan bilgileri aktarmıştım. O ara inceledim biraz ve bayıldım telefona. Şimdi bir arkadaşım sordu alayım mı diye, en mantıklısı bu gelmiş.

Ben de konuya yazayım dedim çok bilmediğimden, bilenlerden fikir almakta yarar var. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Alternatifi olur mu? 2000-2300 bandında başka seçeneklere bakmak lazım mıdır?
Donanım ve fiyat olarak, mevcut markalardan çok iyi durumda. Daha iyi donanımda telefon elbette var ama bu fiyata değil... Fiyat ve batarya odaklı düşünüldüğünde ilk sırada gelir.

Piyasada, 800-1000 ₺ kadar daha uygun fiyatlı, normal kullanıcının işini fazlasıyla görecek Xiaomi'ler de var. Yakın zamanda @touch the sky ın aldığı Redmi Note 6 pro gibi... (1200₺) :)

touch the sky

Katılımcı
note 6 pro almanızı tavsiye ederim
ekran kalitesi gayet iyi,hızlı,tepkimesi güzel
parmak izi okuyucu,yüz tanıma gayet hızlı
oyun oynamıyorum o yüzden birşey diyemem (ama yüksek grafikli oyunları en yüksek ayarda değilde onun bir tık altında oynatıyormuş akıcı olarak)
batarya performansı benim kullanımım ölçüt olmaz (oyun oynamam,mobil veri devamlı açık değil,saatte bir açar kontrol eder tekrar kapatırım,geceleride kapatırım telefonu,böyle kullanıma rağmen çarşamba ilk şarjını etmiştim pazar akşamı yüzde 74 şarjı bulunmakta :))
fazla para vermeye cidden gerek yok,bozulursada ilerde içinize oturmaz sonuçta 1200 TL
neden Çin ile uğraştıklarının nedenlerinden biride bu rakiplerinin yarı fiyatına telefon satıyorlar
tabii birde 5G olayı var

Üst Alt