Cep Telefonu Tavsiyesi & Yeni Çıkan Telefon Modelleri

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Ben Casper Via g4 aldım iki haftadır kullanıyorum bence iyi fena değil . Kamera biraz dandik sadece onun dışında baya hızlı . 5s den sonra ekran aşırı büyük geldi bana

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Benim telefon 5se , 1.5 yıl oldu alalı. Ekranı birkaç ay önce değiştirmiştim. Şimdi ise kasa , kulaklık, parmak tuş, titreşim motoru değişecek. Kasa bulamadık henüz , kaça malolacak onu da bilmiyorum. Xiaomi 6a var Vodafone kampanyasında, 6*137=830 lira, tamir mi yaptırayım , xiaomiyi mi alayım.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Benim telefon 5se , 1.5 yıl oldu alalı. Ekranı birkaç ay önce değiştirmiştim. Şimdi ise kasa , kulaklık, parmak tuş, titreşim motoru değişecek. Kasa bulamadık henüz , kaça malolacak onu da bilmiyorum. Xiaomi 6a var Vodafone kampanyasında, 6*137=830 lira, tamir mi yaptırayım , xiaomiyi mi alayım.
OnePlus al

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Diğerini sat Xiaomi al, kampanyada başka Xiaomi modeli var mı?
Xiaomi mi A2 lite, huwai y7,y6, Samsung Galaxy modelleri , nokia...
Xiaomi a6 dışındakilerin fiyatlarında taksit faizi uygulanmış, o yüzden o telefonu sordum. Telefona şu an çok fazla para vermek istemiyorum.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Eşime geçen hafta Redmi Note 6 Pro aldık KK tek çekim 1250 ₺, 0 kutulu ama kaçak. Nakit alınırsa 100 ₺ daha uyguna alınabiliyor. Batarya 4000 mah diyor ama benim xiomi 5x 3080 mah ile sanki aynı performansı var. Yinede piyasa şartlarında güzel telefon...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Xiaomi mi A2 lite, huwai y7,y6, Samsung Galaxy modelleri , nokia...
Xiaomi a6 dışındakilerin fiyatlarında taksit faizi uygulanmış, o yüzden o telefonu sordum. Telefona şu an çok fazla para vermek istemiyorum.
Eşime geçen hafta Redmi Note 6 Pro aldık KK tek çekim 1250 ₺, 0 kutulu ama kaçak. Nakit alınırsa 100 ₺ daha uyguna alınabiliyor. Batarya 4000 mah diyor ama benim xiomi 5x 3080 mah ile sanki aynı performansı var. Yinede piyasa şartlarında güzel telefon...
Garantisiz güvenilir satıcılardan Hakan'ın aldığı modeli veya Redmi Note 5 Pro'yu alabilirsin hocam... Xiaomi, telefona fazla para vermemek için var... ;)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Güle güle kullanın. Fiyat çok iyi. Nereden aldın üstat?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Güle güle kullanın. Fiyat çok iyi. Nereden aldın üstat?
Doğubankta hep o fiyatlar ;)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

@HakanEMRE cihaz fiyatına göre çok çok iyi güle güle kullansın yenge hanım...
Sağolun. Şanlıurfa'da Kapaklı pasajı diye telefoncular pasajı var ordan aldım. Pazarlık gücünüz iyiyse TR'de en uygun fiyata telefon bulabileceğiniz bir yer...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Redmi note 6 pro 4/64 aldım 1200 TL ye
siteye yüklenmedi dosya hata verdi
Hayırlı olsun, güle güle kullanmak nasip olsun, bu donanım ve özellikteki bir telefon için mükemmel fiyat. Muadil marka telefonlar (A50 gibi) 2500 lira bandında, müşteri avında... :p

İlk kullanımda Donanımsal olarak sorun oluşmazsa, mükemmel telefon, yazılım sorunu zaten satıcı tarafından garanti edilmekte veya bir kaç deneme yanılma yolu ile yazılım yüklenebilmekte... Donanım olarak da, sorun oluşursa, satıcı onun da sonuna kadar arkasında... :)

Xiaomi Ürünleri Kullanıcılar Kulübü

Kulüp üyeliğin de tamamdır... ;)

Üst Alt