Cep Telefonu Tavsiyesi & Yeni Çıkan Telefon Modelleri

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Google bu konuda seçici olmalı ve artık açık kaynak olayına son vermeli. Canım androidi ne hale getiriyorlar :naslyany: özellikle miui arayüzü kullanan modeller...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
alıyor musun abi ? :)
piyasayı bilmem ama en tepe ürünlerden 250 dolares ucuz olması gayet iyi ve artı az bilinen bir ürün olması (alışılmışa meydan oku felsefesi :) )
OnePlus 5'im ömrünü tamamlayana dek telefon için bütçe ayıramam (zaten performans açısından hala çok memnunum), yoksa balıklama dalardım bu cihaza :D

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Amerika Huawei ye koyduğu ambargo ile, Huawei bin elmaya ikinci bir ısırık attığını teyitlemis oldu.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Yaklaşık 4 aydır samsung note 8 dual kullanıyorum. Note serisini 2'de bırakmıştım. Çünkü 3 ve 4 benim için hayal kırıklığı olmuştu. Sonrasında ise lg'ye dönmüştüm. Note 8, V10'dan sonra en uzun süre (kesintisiz aynı cihazı) kullandığım ikinci cihaz oldu. Tam tamına 4 ay olmuş :utan:

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
2300-2500 tl civarı telefon tavsiyesi alabilir miyim?
Telefon genel maksatlı (iletişim, fotoğraf, sosyal medya vs.) kullanılacak, muhtemelen hiç oyun oynanmayacaktır. 64 gb hafıza yeterli olacaktır.
Bu kapsamda öncelik hız, fotoğraf ve batarya olacak sanırım...

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
@Holydao samsung a70 gördüm dün, cihaz güzeldi ama fiyatına bakmadım :)
3000 civarı galiba o ama çok büyük sanki ekranı... Evet, 6.7 inçmiş... Benim favori ekran boyutum 6 inç :D
Ekrana gömülü parmak izi zımbırtısı varmış ama çok başarılı olmadığını söylemişler yorumlarda...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Telefon genel maksatlı (iletişim, fotoğraf, sosyal medya vs.) kullanılacak, muhtemelen hiç oyun oynanmayacaktır. 64 gb hafıza yeterli olacaktır.
Serbest piyasada (garantisiz) Redmi Note 5 Pro ile Redmi Note 6 pro modeller 1100-1300 lira aralığında... Kafadan 1000 liran cebinde kalsın. ;)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Veli Baba yazmış gerçi, Redmi note7 de seçeneklere ilave edilebilir. 2000 TL'ye daha güçlü işlemci ve daha iyi kamera mevcut note6 proya nazaran. Birde garantisiz Mi9 Se değerlendirilebilir o fiyatlarda.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Hayırlı olsun... Üzerindeki marka haricinde nesi yerli üretim??

İşlemci mi?
Grafik kartı mı?
Yazılımı mı?
Ekran mı?

Bu bileşenler yerli değilse, mevzuyu tartışmak da çok yersiz... ;)
Casper genel müdürlük binası burada abi, muhtemelen inşaat esnasında kullanılan çimento, demir vs yerlidir :D

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Böyle düşünmemek lazım, şu anda hiçbir firma sadece tek bir ülkede üretim yapmıyor önemli olan bileşenleri değil önemli olan etiketi basan firmanın menşei , mesela ıphone alırsak pastanın Aslan payı Amerikan firmasına gider neden ? çünkü onu Apple satıyor ama Çin’de üretiyor, Çin az bir kazanç ile bu işi yapıyor kaymağı abd nin .. Casper da Çin de yaptırıyor çoğu işini onlara az bir pay ödüyor ama Aslan payı Türkiye de ki bir firma da kalıyor ..

Üst Alt