Cep Telefonu Tavsiyesi & Yeni Çıkan Telefon Modelleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Huawei, Songshan Lake’deki yerleşkesinin kapılarını basın mensuplarına açtı. Çin'in Shenzhen kentindeki 8,2 kilometrekarelik kampüsünde yer alan üretim tesisinde Huawei, 28,5 saniyede bir akıllı telefon üretimi gerçekleştiriyor. Üretim tesislerinin yanı sıra malzeme laboratuvarlarında yapılan testlerde, cihaz ağırlıklarının azaltılması, paslanmaya karşı korunma, iletkenlik ve dayanıklılık testi gibi çalışmalar yürütülüyor.

Monaco'nun yaklaşık 4 katı büyüklüğündeki yerleşke farklı departmanlara ev sahipliği yapıyor. Henüz iki bölümü tamamlanan yerleşke 4 ana alandan oluşuyor. Dünya genelinde 18 binden fazla çalışanı olan Huawei'nin 2018 yılında açtığı söz konusu kampüste yaklaşık 10 bin kişi çalışıyor.

Huawei Siber Güvenlik Birimi Müdürü Wang Jin, yaptığı açıklamada, siber güvenlik alanında 240’tan fazla sertifikaya sahip olduklarını ifade etti. Siber güvenlikte önceliğin sistematik risklerin belirlenmesi ve mahremiyetin korunması olduğunu aktaran Wang, Huawei sistemlerinin olumsuzluklara karşı tam donanımla korunduğunu kaydetti.

Kaynak; NeTeVe

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
14 Mayıs'ta OnePlus 7 tanıtılıyor.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Telefon için benim bütçe ancak 3 için uygunken, adamlar 7'yi tanıtıyor... Vay anam vay.
7 çıkınca diğer modeller bir nebze ucuzlar. Yalnız OnePlus iyi aslında bu konuda, peynir ekmek gibi model çıkartmıyor, az ve öz, şimdilik güzel gidiyorlar.

vecihi33

Sessiz
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
HB
Telefon için benim bütçe ancak 3 için uygunken, adamlar 7'yi tanıtıyor... Vay anam vay.
Aslında diğer modellere göre güzel cihazlar yapıyorlar bu arada bunları yurt içi almak yerinde yurt dışından getiren arkadaşlardan almak daha mantıklı bir hale geldi. Türkiye de garanti konusu baya bir sıkıntı malum.

Tical

Katılımcı
Günaydinlar arkadaslar.Meizunun 8x cihazi icin ne dersiniz.Islemcisi kamera vs oldukca iyi yorumlar almis.Global surum.Guncelleme sikintisi var deniyor bilgisi olan varmi.Android 9 yok deniyor cikip cikmadiginida bilmiyorum.S7 edge kullaniyorum android 8.Huawei psmart 2019 mate 20 lite p20 lite ve Meizu arasinda kaldim.
[/QUOTE]
Gunaydinlar,
Huawei p20 lite,Turkiye garantili alindi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Günaydinlar arkadaslar.Meizunun 8x cihazi icin ne dersiniz.Islemcisi kamera vs oldukca iyi yorumlar almis.Global surum.Guncelleme sikintisi var deniyor bilgisi olan varmi.Android 9 yok deniyor cikip cikmadiginida bilmiyorum.S7 edge kullaniyorum android 8.Huawei psmart 2019 mate 20 lite p20 lite ve Meizu arasinda kaldim.
Gunaydinlar,
Huawei p20 lite,Turkiye garantili alindi.
[/QUOTE]
Hayırlı olsun... :harika:

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Ben yerli malı olduğu için alma taraftarıyım birde bu yeni moda çentik işi hoşuma gitti iPhone 5s den sonra gerçi ekran devasa olacak ama neyse .. kötü mü diyorsunuz

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yarın tanıtılıyor iki gözümün çiçeği :asik:

Üst Alt