Cep Telefonu Arızaları-Çözümleri (Ortak Konu)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
En kolay cozum komple ekran degisimi obur turlu cami ayirma işi cok efektif degil. Aliexpreste "xiaomi ... digitizer" diye aratirsan cikar diye tahmin ediyorum Veli abi. Ben mate 10'u 2 defa degistirdim ordan biliyorum Benimkinde fiyat 280-300 tl idi ekran basina.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Eyvallah tamamdır :harika: Müsait bir zamanda el atarsanız çok makbule geçer. Sizinde telefon tamir işiniz olursa bende o zaman.. her türlü hallederim ..;)
Oooo telefon tamiri alırım bi dal :D

anakart arızalı lg V10 ve ekran arızalı samsung s4 var çekmecede :D s4'ü annem yere düşürdü cihaz çalışıyor ama ekranda görüntü yok :) ekranda darbe, kırılma vs yok ama görüntü hiç yok. Açtım soket kontrolü yaptım onlarda sağlam muhtemelen yeni ekran gerekecek :)

Reactions: MX9

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

anakart arızalı lg V10 ve ekran arızalı samsung s4 var çekmecede :D s4'ü annem yere düşürdü cihaz çalışıyor ama ekranda görüntü yok :) ekranda darbe, kırılma vs yok ama görüntü hiç yok. Açtım soket kontrolü yaptım onlarda sağlam muhtemelen yeni ekran gerekecek :)
Bizde de bir tane S4 var yatan. Çekim sorunu var. Büyük ihtimalle anakarttan. Ekranı da tam sağlam değil. Bazen renkleri gidiyor bazen normal.
İşine yarayacak ise vereyim.

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan

Bakarız onlara çıkma falan parça ayarlamaya çalışırız. Lg için tanıdık arkadaşlardan anakart sorarız..

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
Dun aksam benim mi note3 le normal gezinirken müzik çalıyordu ses bı anda gitti hoparlör den hala hiç yok. Ses gereken birşeyi açtığımda hoparlör den böyle cızzzzzzzzzztttt sesi geliyor başka da bı tepki yok kafayı yic3m Walla . Hoparlör patladi desem patlak olsa da. Ses çıkar ama bozuk çıkar biraz. Patlamadigini düşünüyorum varmı fikri olan

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Dun aksam benim mi note3 le normal gezinirken müzik çalıyordu ses bı anda gitti hoparlör den hala hiç yok. Ses gereken birşeyi açtığımda hoparlör den böyle cızzzzzzzzzztttt sesi geliyor başka da bı tepki yok kafayı yic3m Walla . Hoparlör patladi desem patlak olsa da. Ses çıkar ama bozuk çıkar biraz. Patlamadigini düşünüyorum varmı fikri olan
Öncelikle kapatıp aç telefonu. Batarya çıkıyorsa çıkarıp tak bir dene.

gecekondu1910

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Haki Yeşil
valla artık yedek alıp bı wipe data reset yapacam

Moderatörün son düzenlenenleri:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Hanımın İphone 7sinde karşıdan ses zayıf geliyordu, sonra hiç gelmemeye, gitmemeye başladı. Servise gönderdim garantiden değişim yaptılar.
Bende de 5se var ekran camı çatladı, hatta bir iki parça da koptu, ama telefonu kullanabiliyorum. Servis 860 lira fiyat istedi. 150 liraya değiştiren telefoncu var ama güvenemedim.

osk@r78

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
Hanımın İphone 7sinde karşıdan ses zayıf geliyordu, sonra hiç gelmemeye, gitmemeye başladı. Servise gönderdim garantiden değişim yaptılar.
Bende de 5se var ekran camı çatladı, hatta bir iki parça da koptu, ama telefonu kullanabiliyorum. Servis 860 lira fiyat istedi. 150 liraya değiştiren telefoncu var ama güvenemedim.
Ekran yan sanayiler o fiyat , orjinal revize ekranları 220 TL civarında..

Üst Alt