Canım Ülkemde Bugün

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Yahu hocam size de yaranılmıyor totonuzun değerini bilin diye yapmışlar :D
Niye öyle diyorsun abi 2-3ay önce çıktığımda tuvalet yeri aradım.. az bile o para değer bir taraflarıma :utan::hhhhhh::hhhhhh:
Önceden insanlar yüz numaraya 1.000.000 verip gidiyorlardı. Şimdi 1.025.981 liralık tuvaletlere gidiyorlar müdürüm afedersin. Nerden nereye... Bir de şu mehtere remix felan yapsalar keşke, daha iyi coşarız kop kop...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Bende merak edip google'a baktım ama bişey anlayamadım. Şanlıurfa adayından daha komik olacağını sanmıyorum ama :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Şimdi sorsan bu muhteremlere; "bana bir harf öğretenin, kırk yıl kölesi olurum" ya da "ilim Çin'de de olsa arayın, bulun" sözlerini düstur edindik derler... Derler mi? Fazlasıyla derler... Hatta, soru cevap sonrası, kendimizi sorgular hale bile getirebilirler... Allah korusun...

Tuz önce 2007 yılında kokacağını, hafiften hissettirdi ama bunu anlayan olmadı, olanların da sesi çıkmadı... 2011 yılında kokuyorum dedi, hissedenler uyandı "şer ortaklığını" sorgulamaya başladı... 2013 yılında çatırdadı ve 2016'da yerle bir oldu... 2013 yılında tuz tütmeye başladı ama herkes maske takmaya başladı, 2016 yılında da maskeler düştü, görebilenler her şeyi net olarak gördü... Tuz da, buz oldu ama kokmasını önlemeye yetmedi... :(

* * *

Toni de yaşasın hocam... :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Dün olmuş ama paylaşayım

Almanya'dan jandarma ihbar hattını arayan otomobil firması yetkilisinin, bir araçlarının bölgeden imdat sinyali gönderdiğini bildirmesi üzerine, Bolu Dağı mevkisinde arama kurtarma çalışması yürütülüyor!

badilcan

Katılımcı
Dün olmuş ama paylaşayım

Almanya'dan jandarma ihbar hattını arayan otomobil firması yetkilisinin, bir araçlarının bölgeden imdat sinyali gönderdiğini bildirmesi üzerine, Bolu Dağı mevkisinde arama kurtarma çalışması yürütülüyor!
Bu Alman Ustalar çok komik !!!

Sinyal verdiği iddia edilen otomobilin sürücüsüne ulaşan jandarma ekipleri, aracın Konya’da bir tamirhanede olduğunu öğrendi. Otomobilin uzun zamandır tamirhanede olduğu ve dün akşam saatlerinde tamir sırasında ustanın yanlışlıkla imdat düğmesine bastığı öğrenildi. Aracın bulunması üzerine ekipler çalışmalarını sonlandırdı.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu Alman Ustalar çok komik !!!

Sinyal verdiği iddia edilen otomobilin sürücüsüne ulaşan jandarma ekipleri, aracın Konya’da bir tamirhanede olduğunu öğrendi. Otomobilin uzun zamandır tamirhanede olduğu ve dün akşam saatlerinde tamir sırasında ustanın yanlışlıkla imdat düğmesine bastığı öğrenildi. Aracın bulunması üzerine ekipler çalışmalarını sonlandırdı.
Konya ile çok yakın Bolu zaten :komik:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Canım Ülkemin Turizm Bakanı; İmar Affından yararlandığı konusuna açıklık getirmiş; "Çok büyük avantaj niye kaçırayım"

Bakan olan birisinin bu güne kadar kaçak yapılarının olduğuna mı yanayım, bakan olarak böyle bir fırsatı gole çevirdiğini anlattığına mı? Niyeyse aşağıdaki fıkra aklıma geldi... :(

Lokanta camında eleman alınacağı yazısını okuyan kişi, dalar hemen içeriye ve patron ile konuşmaya başlar, patron derki; "kabiliyetin nedir, nerede çalışmak istersin, kaç para maaş talebin olur" Hınzırca gülümseyen kişi cevaplar "buradaki her işten iyi kötü anlar, yaparım ve asgari ücretten yüksek maaş isterim, fakat; kasada duracaksam, maaş vermeseniz de olur"

Üst Alt