Canım Ülkemde Bugün

badilcan

Katılımcı
Son 10 günde Polatlı'ya pek çok medya kuruluşunun gelip "yalan haber" yaptığını söyleyen çiftçilerden biri, başından geçen bir olayı şöyle anlatıyor:
"Bir televizyon kanalı depoma geldi, röportaj yaptık. İşleri bittikten sonra dediler ki, 'Bir de deponun kapısını kapatın, kenara çekilin, öyle çekelim'. Biz de söyledikleri gibi kapıları kapattık, kenara çekildik ki çekim yapsınlar."
"Sonra akşam haberleri izlerken bir baktık, benim depomu gösterip 'Stokçular depoyu kilitleyip kaçmışlar' yazıyor. Gözlerimize inanamadık. Halbuki biz oradaydık, satış yapıyorduk, kendileri bize kapıyı kapatmamızı söyledi. Bu kadar da sahtekarlık olur mu?"

Alıntıdır : Soğanın fiyatını kim belirliyor: Üretici mi, tüccar mı, market zincirleri mi?

mazdasever

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Iphone son modelleri gelmiş ülkemize. 14 bin liraya çıkıyor fiyatları...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Son 10 günde Polatlı'ya pek çok medya kuruluşunun gelip "yalan haber" yaptığını söyleyen çiftçilerden biri, başından geçen bir olayı şöyle anlatıyor:
"Bir televizyon kanalı depoma geldi, röportaj yaptık. İşleri bittikten sonra dediler ki, 'Bir de deponun kapısını kapatın, kenara çekilin, öyle çekelim'. Biz de söyledikleri gibi kapıları kapattık, kenara çekildik ki çekim yapsınlar."
"Sonra akşam haberleri izlerken bir baktık, benim depomu gösterip 'Stokçular depoyu kilitleyip kaçmışlar' yazıyor. Gözlerimize inanamadık. Halbuki biz oradaydık, satış yapıyorduk, kendileri bize kapıyı kapatmamızı söyledi. Bu kadar da sahtekarlık olur mu?"

Alıntıdır : Soğanın fiyatını kim belirliyor: Üretici mi, tüccar mı, market zincirleri mi?
Ülkede tuz kokmuş durumda... Her meslekte, her iş kolunda şeref yoksunu, işini düzgün yapmayan, yalan dolana saran insanlar var ama Necip Türk Basını bir başka yavşak... (Argo yazmamak için kendimi zor tuttum, durduk yere ban yiyeceedim) :D

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Sabaha karşı Yalova merkezli deprem oldu, İstanbul ve Bursa'da hissedildi, herkese geçmiş olsun.

@universitely76 Selçuk hocam en çok ta sen hissetmişsindir galiba.

Yer: Esenköy / Çınarcık - Yalova
Tarih: 30.11.2018
Saat: 05:36:35
Büyüklük: 4.3
Derinlik: 6.9 Km

Ekli dosyayı görüntüle 40413
Deprem yaşandıktan saniyeler sonra hanımla karşılıklı soruyoruz "sen mi sallıyorsun yatağı". Yine karşılıklı "hayır" cevapları gelince "tamam o zaman deprem olmuştur, yat gitsin." dedim ve uyumaya devam ettim :)

İşte Yeni Türkiye'mizden bir kesit. Eskiden böyle miydi, camlardan mı atlamadık, sokaklarda mı yatmadık :p

Yine de vir vir yapıyorsunuz, padişahım çok yaşa :D (son mesajlara ithafen)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hırsızlığın başka bir versiyonu. Herif devletin ücretsiz dağıttığı kömürleri para ile satıyor

40442

Yorumlarda, gerçekten ihtiyaç sahiplerine haksızlık yapıyorsunuz günay diyenler olmuş. Dürzüde git fetvanı başka yerde ver demiş.
Bu tarz ilanlardan bir kaç tane gördüm. Bitanesinin meraktan profilini baktım birde 120 bin liralık da ev satıyor:rolleyes:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'nde görüşülen ve reddedilen başlıca konular... Bu konuların hangisi Milletin aleyhine de, Milletin Vekillerince, Milletin Meclisinde "RED" ediliyor?? Ve; Milletten bu durum neden gizleniyor?

(Parti isimleri, polemik ve tartışma oluşturmaması adına editlenmiştir, kaynak görsel, Meclis Üyesi Bir Milletvekilinden alınmıştır)

40584

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesinden duygulandıran hizmet :kyfmyrn:

Belediye hizmetleri hakkında mahalle sakinlerinden Ahmet amca; vellehi önce hiç kimse levha koymidi,at arabaları geçerken atlar çukura düşüp telef olidi,emme görisiz bu belediye nasıl çalışiii,dedikten sonra duygularına hakim olamayarak hüngür hüngür ağladı :uyku::uyku::uyku:

40599

40600

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Amcadan Allah razı olsun :D geçenlerde bizim kayınvalidenin sokağında yapılan çalışmalar sonrası oluşan çukur demiyim dipsiz çukur gibi bir yer sabah kör karanlıkta araçlar tekerini kaybetmesin diye parke taşlarını üst üste dizmişti...Allahtan kimse çarpmadı..

UmitSerbest

Katılımcı
Araç Markası
97 Mazda 323 Familia
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Amcadan Allah razı olsun :D geçenlerde bizim kayınvalidenin sokağında yapılan çalışmalar sonrası oluşan çukur demiyim dipsiz çukur gibi bir yer sabah kör karanlıkta araçlar tekerini kaybetmesin diye parke taşlarını üst üste dizmişti...Allahtan kimse çarpmadı..
Jant yamuldu abi daha ne diyim :komik:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Partili Cumhurbaşkanı; partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı adayı için biraz daha çalışma yapılacağını açıkladı... Türkçe meali; "ileride yaşanabilecek görevden alma, veya istifaya zorlama gibi şeylerin önüne geçmek için şimdiden çalışıyoruz" :p :p

Üst Alt