Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hayırlı olsun abi , güle güle elektrik , su deterjan masraflarını karşıla :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Vestel kesinlikle iyidir Grundig i de f/p oranında tek geçerim.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hayırlı olsun abi,kaç yıl garantili makina?
Vestel ile Regal arasında ne fark var acaba, sonuçta aynı banttan üretilen ürünlerde ne gibi farklılık oluyorda fiyatlar Regalde ucuz oluyor yada bu fiyat farkına değecek fark var mı,ben olduğunu açıkcası düşünmüyorum.Aynı şey Arçelik,Altus içinde geçerli.Yanılmıyorsam Grundig te Arçeliğin.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun abi,kaç yıl garantili makina?
Vestel ile Regal arasında ne fark var acaba, sonuçta aynı banttan üretilen ürünlerde ne gibi farklılık oluyorda fiyatlar Regalde ucuz oluyor yada bu fiyat farkına değecek fark var mı,ben olduğunu açıkcası düşünmüyorum.Aynı şey Arçelik,Altus içinde geçerli.Yanılmıyorsam Grundig te Arçeliğin.
3 Yıl garantisi var dediler, 7 yıla uzatma imkanı varmış, servise uğramam gerekiyormuş, uzatmayı düşünüyorum... Yaptığım araştırmada hiç bir farkın olmadığını anladığım için ben SEG marka aldım, aynı banttan çıkan Vestel ürünü %50 oranında daha pahalı... Pazarlama stratejisi olarak düşünüyorum ben bu durumu...

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
2006 Mazda 3 (Mermi)
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri Sedan
Makine güzel, tam fayda fiyat ürünü fakat, şahsen; İndesit, Ariston, Hotpoint, gibi yabancı markaların orta halli ürünlerine sıcak bakamadım...
aslında üretici indesit. Ülkemizde ariston daha üst segment gibi bi izlenimi var. Ayni motor ve donanım sekli farklı ariston 500 lira daha pahalı. İndesit=arçelik ariston=altus gibi aslında. 10 yıl garantiliydi benim aldığımda halen garantisinin bitmesine 3 yıl var .
Motorlar ve teknolojiler ayni aslinda ust seviye makinalarda alengirli gereksiz ozellik fazla
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ama makinaların şahı miele. Bozulmak nedir bilmiyor. Almanyadayken bi ara kullanmıştık ve çok eski bir modeldi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
11 Ekim 2018 perşembe günü A101'e SEG 9 Kg çamaşır makinesi geliyor. İhtiyacı olan kaçırmasın, makine ortalama olarak iş görüyor, fiyatı da mükemmel denilebilecek seviyede... En çok hoşuma giden nokta, menüsünün; 10 yaşındaki çocuk ile 70 yaşındaki yetişkinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde olması, ayrıca 15 dakika gibi müthiş kısa yıkama programına sahip olması... :)

Screenshot_20181003-014532_1.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bende kuponla bu makineyi aldım, daha makine gelmeden servis ve müşteri hizmetleri aramıştı :)
Şimdilik depoda duruyor :)

PROFİLO 9 KG 1200 DEVİR A+++ CMG120DTR ÇAMAŞIR MAKİNESİ 2.271,00 TL yerine 1.899,00 TL

Üst Alt