Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Olan oldu ...
Çamaşır makinası ite kaka idare ederken 10 yıldan sonra bugün "Benim beynim karıştı daha da sizle uğraşamam dedi " ..
Öyle abartılı bir şey olmadan mekanik veya çok az elektronik makina tavsiyesi alabilirim,
- Şu an beni 2-3 yıl idare etsin ,
- Fiyat 1500 e kadar olsun,
- Çamaşır kapasitesi 7 kg civarı olsa yeter,

Tavsiyelerinize açığım :)

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Olan oldu ...
Çamaşır makinası ite kaka idare ederken 10 yıldan sonra bugün "Benim beynim karıştı daha da sizle uğraşamam dedi " ..
Öyle abartılı bir şey olmadan mekanik veya çok az elektronik makina tavsiyesi alabilirim,

hiç başını ağrıtma. altus al hem ucuz hem kaliteli hemide servisi milyon tane.çamaşırını bulaşığını, b. dolabını anama, kaynanama, kendime, eşime dostuma herkeze aldım aldırdım. herkezde mutlu mesut:)

Bayraktar

マツダ
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Olan oldu ...

Abi seni şuraya alalım. Veli Abi'yle birlikte toplu indirim isteyin. :D

Ev Halleri

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Olan oldu ...

Geçen Bim ve A101 in ilanlarında görmüştüm, 800-900 civarı makineler var, çok elektronik değil, çok abartılı teknoloji değil ama rahatlıkla 4-5 yıl iş görür, rulman değişimi olmazsa bende makineyi değiştirmeyi düşünüyorum. Hamdi'nin dediği gibi grup indirimi de alabiliriz belki. :p :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Electrolux mekanik bulamadım hepsi elektronik herhalde, neyse hafta sonu Bodrum'a gidiyorum Salı günü dönücem. Haftaya hallederim inşallah..

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ne mekanik ne de çok elektronik, fiyatı da tercih edilebilir seviyelerde abi. :)

Vestel Cm 8710 A+++ 8 Kg 1000 Devir çamaşır Makinesi GittiGidiyor'da 349448384
Vestel markasında hep karamsar kaldığım için emin olamıyorum.

Siemens Nisan 2018 katoloğu. Üstteki hesabınıza uyarsa, 10 yıl arkanıza bakmazsınız.
İşimi görecek makina istiyorum ve 2700 gereksiz bir harcama olur. 1500 lük makina işimi rahat rahat görür.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Ama 2-3 yıllık istiyor yoksa siemens istese ben çözerim o işi ;)
Yoksa Siemens’te tanıdık mı var ?
Vestel markasında hep karamsar kaldığım için emin olamıyorum.

İşimi görecek makina istiyorum ve 2700 gereksiz bir harcama olur. 1500 lük makina işimi rahat rahat görür.
Tam okumamışım yazınızı, dün Siemens baktım mutfağa, birden katalog aldığım aklıma gelince bastım deklanşöre:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Şubat ayında evimizin banyosuna, ilerleyen süreçte de, bize ve yakın komşulara uçak kalkıyor havası katmaya başlayan Vestel 5 kg çamaşır makinesini, tamir için 200 lira talep edilince ve A101 mağazasına 9 kg ve 1000 devir Seg marka (Vestel'in ürünü) makineyi 7 taksit 935 liraya bulunca vedalaşmaya karar verdik... 15 gün gibi bana göre uzun bir süreç sonrasında makineyi yetkili servisin iki cengaver elemanı asansöre sığmayınca 6 kat yukarı taşıyarak kurulumunu yaptılar.:hhhhhh:

20170613155511_seg_scm_9120.jpeg

İlk izlenimlerim daha doğrusu hanımın ilk izlenimleri harika, bana göre de fiyatına göre harika, bu makineyi araştırma ve satın alma sürecinde tanıştığım ve Mazda Garaj ile benzer süreçten geçmiş olan www.tavsiyeforumu.com isimli yardımsever forumu ve yöneticilerinin de engin tecrübe ve bilgileri için ayrıca teşekkürler... @Sota ;)

Bir önceki Vestel çamaşır makinesini 5 yıl giderse iyidir diyerek almıştım ki, fiyatı çok çok uygundu 10 yıl gitti... Bu makine için ömür tahmininde bulunmadım artık. :)

Üst Alt