Mazda 3 BL (2009-13) Cam Sileceği Hakkında

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
60-45 cm abi. ama 60-48 de oluyor. sağ sileceğin ucu kullanılmıyorken dikkat çekmeyecek şekilde çok az havada kalıyor bu durumda sıkıntı olmuyor. Ben 60-48 kullanıyorum.

bilalkip

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb İmpressive
Hb arkası kaç cm acaba bileniniz var mı?

Muygun

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 3 1.6 imp
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tavsiye amaçlıdır..

Aracımı aldığım ilk günden itibaren can sıkan silecek sesi ve iz bırakma olayını daha önceden kullandığım ve güvendiğim marka olan Bosch Aerotwin ile çözdüm. Hem ses hem iz bırakma olayı neredeyse hiç yok. Belki biraz pahalı gelebilir ama gerçekten sorunsuz bir ürün. 2 yıl önce kayınpederin aracına taktırmıştım ne gerek var sanayide 2 katı düşük fiyata takıyorlar demişti ama 2 yıldır kullanıp gerçekten memnun kaldığı bir ürün. Düşünecek yada kararsız olanlara tavsiye nitelikli ürünün linkini aşağıya bırakıyorum. Piyasada daha uygunu var mı bilmem ama ben en uygun bu siteden buldum..

Ürün Linki

Hb kasalar ve diğer mazda modelleri için de mevcut sitede. Güvenle alabilirsiniz benim 2 günde elime geçti değişimi çok basit ve üzerindeki kare kod yardımı ile hem değişim videosu hem de görselleri mevcut..
Esenlikler dilerim..

Sürücü silecek ölçüsü : 600 mm.

Yolcu silecek ölçüsü : 475 mm.

ayd

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tavsiye amaçlıdır..

Aracımı aldığım ilk günden itibaren can sıkan silecek sesi ve iz bırakma olayını daha önceden kullandığım ve güvendiğim marka olan Bosch Aerotwin ile çözdüm. Hem ses hem iz bırakma olayı neredeyse hiç yok. Belki biraz pahalı gelebilir ama gerçekten sorunsuz bir ürün. 2 yıl önce kayınpederin aracına taktırmıştım ne gerek var sanayide 2 katı düşük fiyata takıyorlar demişti ama 2 yıldır kullanıp gerçekten memnun kaldığı bir ürün. Düşünecek yada kararsız olanlara tavsiye nitelikli ürünün linkini aşağıya bırakıyorum. Piyasada daha uygunu var mı bilmem ama ben en uygun bu siteden buldum..

Ürün Linki

Hb kasalar ve diğer mazda modelleri için de mevcut sitede. Güvenle alabilirsiniz benim 2 günde elime geçti değişimi çok basit ve üzerindeki kare kod yardımı ile hem değişim videosu hem de görselleri mevcut..
Esenlikler dilerim..

Sürücü silecek ölçüsü : 600 mm.

Yolcu silecek ölçüsü : 475 mm.
4 yıl 2 aydır kullanıyorum, ben de memnunum. Biraz sertleşti ama hala iş görüyor. Geçenlerde ustaparçacının n11 dükkanından yenisini almıştım,oradan alırsanız n11 in her gün verdiği kuponlarla daha ucuza gelir.

Kasımda 500 TL iken kupon+n11 indirimleriyle 400e almışım.

Üst Alt