Mazda 626 GF (1997-02) Cam Kriko Sorunu

Eengin

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi Hatchback
Yeni aldığım 2000 model Mazda 626 aracımın cam krikolarında sorun var. Camlar yavaş iniyor ve kalkıyor, şoför tarafı hiç çalışmıyordu onu Kayseri de buldum diğer üç kapının camları zor inip kalkıyor Dişlilerii gres ile yağladım ama değişen bir şey olmadı, çözüm olarak ne yapılabilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yanlış yere açmış olduğun ve tamamı büyük harflerle yazılmış konu düzenlenmiştir.

* * *

Cam fitillerini temizleyip bakımını yaparak inip kalkması rahatlatılabilir ama cam motorları ömrünü tamamladıysa değişim şart olabilir.

Eengin

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kb abi özür dilerim from tam anlayamadım sorunları nereye yazacağımı bilmiyorum tecrübelerin için saol

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Benim 98 626 da da cam krikosunda sıkıntı vardı, değiştirmen lazım dediler. Yan sanayi bi parça aldım. Ama inanın orjinaliyle yan sanayi arasında dağlar kadar gark var. Malzemeyi geçtim, halatı bile kat kat daha kaliteli. Yeni taktığım da çok sıkıntılı çalıştı. O yüzden ne yapın edin, orijinalini tamir edecek bi usta bulun derim.

Eengin

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Koyu Mavi Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim 98 626 da da cam krikosunda sıkıntı vardı, değiştirmen lazım dediler. Yan sanayi bi parça aldım. Ama inanın orjinaliyle yan sanayi arasında dağlar kadar gark var. Malzemeyi geçtim, halatı bile kat kat daha kaliteli. Yeni taktığım da çok sıkıntılı çalıştı. O yüzden ne yapın edin, orijinalini tamir edecek bi usta bulun derim.
Saolun abi yeni kriko aldım bende

Üst Alt