Bulunduğunuz İlde Hava Durumu Nasıl?

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
Dün akşam izmir'de bir rüzgar vardı ki bıçak gibi kesiyordu, ben - Antalya'da doğup buyumus ve Marmaris'te yaşayan biri olarak- böyle birşey görmedim :D Marmaris'ten yagmurlukla gidince fena carptı valla... Eskiden Ankara'ya giderdim kar falan yagarken boyle soguk olurdu. Sonra gece 1'de marmarise donup ygmurlukla devam ettim, arada resmen 8-10 derece vardi. İzmirliler kendine dikkat etsin.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Dün akşam izmir'de bir rüzgar vardı ki bıçak gibi kesiyordu, ben - Antalya'da doğup buyumus ve Marmaris'te yaşayan biri olarak- böyle birşey görmedim :D Marmaris'ten yagmurlukla gidince fena carptı valla... Eskiden Ankara'ya giderdim kar falan yagarken boyle soguk olurdu. Sonra gece 1'de marmarise donup ygmurlukla devam ettim, arada resmen 8-10 derece vardi. İzmirliler kendine dikkat etsin.
+1

Dün İzmir’den çıkıp İstanbul’a geldim. İstanbul’da baya baya bahar var hala. Soğuk diyenler bir İzmir’e gelsin.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Kadıköy de yarım saat önce karla karışık yağmur vardı sıcaklık 4 derece, bir an hemen gidip lastikleri değiştirsem mi dedim ama hafta sonu 9-10 derece civarında görünüyor bende cumartesiye erteledim.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kadıköy de yarım saat önce karla karışık yağmur vardı sıcaklık 4 derece, bir an hemen gidip lastikleri değiştirsem mi dedim ama hafta sonu 9-10 derece civarında görünüyor bende cumartesiye erteledim.
Abi bence erteleme artık, zamanı geldi. Hava sıcaklığı sürekli olarak 7-10 üzeri seyir etmesi zor bundan sonra.

mazdaciho

Sessiz
Araç Markası
-
Araç Renk ve Tip
-
Kar yağdı yağmadı arasında gidip geliyor sürekli. Ne olacağını hava bile bilemiyor gerçekten :D

Üst Alt