Bu Konuda Araçlarımızı Eleştiriyoruz

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Senin araçta olan mod sport, vs değil galiba yükseklik ve derinlikse kasıt, sertliği bir etkisi olmaz.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Spor, konfor ve bir seçenek daha var...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Bu Ghia nın kaç çeşidi var yaa kafam karıştı, bendeki Ghia da yoktu.
Bülent millet focus forumunda kafayı yiyor, o kadar farklı şeyler var ki ghia araçlar arasında. Mesela 2007 de olmayan bazı şeyler 2008 de var, veya tam tersi, bir de ufak tefek basit şeyler, insanlar araçta problem var zannediyor. Zaten aracı aldığım arkadaş demişti; sunroof hariç ghia'nın en dolusu ve eksiksizi.

Hatta bir forumda ghia'nın bilinmeyen özellikleri diye bir başlık var :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Sizin jantlar 15 inc mi hocam? Eğer orijinal jantlar bu ölçüyse, İmpressive ile arasında jant ölçüsü de farklı o zaman... Dağarcığımıza ekleyelim... :)
Veli abi Touring de 195-65-15 orjinal lastik.
Ben daha çok sevdim açıkçası. 16" e göre 2-3 mm daha yüksek araç, ayrıca yanak kalınlığının fazla olmasından ötürü yol sesi daha az, konfor daha çok. Ani direksiyon manevralarında araç salınım yapıyor biraz ama o da olsun o kadar.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
205-55-16 continental premium contact 5 . 2013 12. Hafta üretim.
15e düşsem daha rahat olacağına eminin 65 yanak ile. Ama oda yakışmıyor sanki.
Continental yumuşak hamurlu bir lastiktir Michelin kadar olmasa da, sorun olmaması lazım, dizel aracımda Toyo'lar bile sorun olmuyor sayılır.

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
2001 mazda 626.. klimayı açıyorum, ikinci kez klima tuşuna bastığımda ECO diye birşey çıkıyor ama ben hiç birşey anlamıyorum. ekonomik mod olduğu belli ama diğeriyle hiç bir farkı yok..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Başka bir çaresi de var ama hızı teşvik etmiş olmamak için yazmıyorum... Gerçi daha önce bi yerlerde yazmıştım... Okuyan olmuştur belki ama şimdi yazmak istemiyorum çünkü hız yapılmasını istemiyorum... :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Yeni keşfettim; Koltuk döşeme kumaşları çok ince ve aynısından piyasada bulmak neredeyse imkansız.

Üst Alt