Bu Konuda Araçlarımızı Eleştiriyoruz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Far açıkken bende (park ve far açıkken) iki tarafa doğru yanan yeşil uyarı ışığı yanıyor malesef senin kasada far sensörü yok o yüzden bunlar oluyor bizdekinde auto konumuna aldınmı sorun kalmıyor anahtarı çıkar git , bir üst kasaya transfer edelim abi seni

zenfone 2
Hayırlısı ile giriştik bakalım üst kasa hevesine Serkan... Hayırlısı ise olsun diyelim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-garaj-guvencesiyle-makyajli-ilk-kasa-touring-227583615/detay/

:)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bagaj açma formülü güzelmiş ama sıkıntı yaratma kuzuya ha

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Sunroof'un arka kısmını tam olarak açarsam; 100 Km ve üzeri hızlara çıktığımda (normal olarak) ses yapıyor... Eleştiri değil de; yüksek hızlara çıkılmasını engelleyen bir sistem olarak baktığımda faydalı bile denilebilir... :D

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bi arkadasim ne kadar cok ses aliyor olum bu kafan sismiyormu dedi orta parmakla tavani isaret ettim yanaklarindaki mimikler koparmisti beni

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kumandadan bagajın açılmaması, sunroofun kapanmaması. Far yıkama ve sis farı alanının boş olması. Türkiye dışı modellerde son 2 özllik bulunmakta :(

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yayi cikar ne rahatmis dersin setlere frensiz girmek kadar guzel bisey yok helede capraz yapmadan 2 seneden fazla 5cm yayla kullandim harbi iskence imis

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Yayi cikar ne rahatmis dersin setlere frensiz girmek kadar guzel bisey yok helede capraz yapmadan 2 seneden fazla 5cm yayla kullandim harbi iskence imis
Kadir, doğru yolu bulmana sevindim... Bende yay may yok ama senin 5 cm ile yaşadıklarına yakın şeyler yaşıyorum bu lanet olası şehrin yollarında... :)

hus3yn

Katılımcı
kadir sende abartmışsın 5cm işkence :) servis bile arabama bakmak istemiyor. lifte kaldırırken önce kriko vuruyorlar arabaya, sonra liftin ayaklarını sokuyolar arabanın altına :D konu dağılmasın.. bence en buyuk eksiklik yalıtım, birde arabanın dönüş açısı çok geniş tekerler tam sağ-sol yapınca yeteri kadar dönmüyor.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Mazda 3 ü bilmiyorum ama Mazda 2 de sadece uzun far için göstergede işaret var.
Kısa ve parkı yakınca gösterge aydınlatması yanıyor ama araç kısada mı park tamı onu gösteren bişey yok.
Far kolundan takip edebilirsin abi parktamı kısa fardamı die

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@kadir İlk hareketten itibaren içinden say :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sayamiyorum ki 2ye attigini anliyorum gerisi yok bazen diyorum 2 ileri mi acep

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Allah Allah kaçıncı viteste olduğunu göstermiyormu sizin araçlar ?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Valla benimkinde var ve o vitesleri takip etmekten kafam karışıyor. 2 vitesle gidilecek yerde 4 te gidiyor, 3 olacak yerde 5 oluyor insanın kafası karışıyor akıllı şanzımanı anlayayım derken :D

Üst Alt