Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Yaşına ve km'sine göre gayet diri duruyor. Eski Hondalarda koltuk kumaşı, kapı döşemesi ve torpido Mazdalar gibi çok çok sağlam üretilmiş. 2006'ya kadar olan Honda Civic'lerde bu kaliteyi görüyorum ama FD6 denilen 2007 sonrası kasada eski kaliteyi pek göremedim.

İlandaki araçlara çok deli paralar isteyen var, bu normal sayılır. 28 binde iyi para ama artık 15-20 binede temiz araç yok piyasada...

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yaşına ve km'sine göre gayet diri duruyor. Eski Hondalarda koltuk kumaşı, kapı döşemesi ve torpido Mazdalar gibi çok çok sağlam üretilmiş. 2006'ya kadar olan Honda Civic'lerde bu kaliteyi görüyorum ama FD6 denilen 2007 sonrası kasada eski kaliteyi pek göremedim.

İlandaki araçlara çok deli paralar isteyen var, bu normal sayılır. 28 binde iyi para ama artık 15-20 binede temiz araç yok piyasada...
Hondayı honda yapan arac bu arac abı. Gerek dosemlerıyle gerek motoruyla ölümsüz. Hala ılk gunku dırılıgını kondisyonunu koruyor bu kasalar. 2000 model arac alsaydım e46 ıle bu cıvıcler arasında cok kalırdım. E46 aldıgında da duzenlı sanayı yollarındasın :D

Mazda 626 2.0 1998 Model 18.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 515080659
626 nın koltukları da efsane ama Yenı arabalarda bu koltuklar yok kalıte baya dusmus güncel kasalarda

BMW / 3 Serisi / 318i / Standart / AYIN 19 u SON SAYILI KALANLARDAN...(Açıklamayı mutlaka okuyunuz) sahibinden.comda - 521511293
Lpg sız E46 kaçmaz

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

BMW / 3 Serisi / 318i / Standart / AYIN 19 u SON SAYILI KALANLARDAN...(Açıklamayı mutlaka okuyunuz) sahibinden.comda - 521511293
Lpg sız E46 kaçmaz
Maşallah çok temizmiş. Sürmeside çok keyiflidir muhakkak. Her aracın bir hastası var çok beklemez satılır bu hemen ama ben bu sınıf bir araca 47-48 bin asla vermezdim. Bu fiyata bundan daha keyifli, buna saplayacak daha iyi araçlar var :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bu parayı civic ve teknolojisine vermektense gf kasa 626 yı daha uyguna alırsın hatta makyajlı 626 ya da 323 bulursun... Biraz zorlasan bk kasayı denk getirirsin...
Abi bu araçların en çok tercih edilme ve fiyatlarının yüksek olma sebebi sorunsuz olması, parçasının çok ucuz olması ve aksesuarı kolay temin edilmesi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Abi bu araçların en çok tercih edilme ve fiyatlarının yüksek olma sebebi sorunsuz olması, parçasının çok ucuz olması ve aksesuarı kolay temin edilmesi.
Aynı kriterler daha uygun fiyata olduğu için yazmıştım yorumu Hakan. Ana tercih sebebi kuş serisinin yerini alması. Birde toplum bilmiyor, öğrenmiyor... Bu yüzden mazda'yı iyi ki keşfetmiyorlar...

Düşünsene bk kasa comfort donanım Mazda 3 için 40 bin lira istenildiğini... Allah korusun. :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Birde toplum bilmiyor, öğrenmiyor... Bu yüzden mazda'yı iyi ki keşfetmiyorlar...
:)
Katılmıyorum abi. Ölmüş 626 lar 23 den başlayan fiyatlarla satistayken Mazdaya keşfedilmemiş demek artık tarihte kalmış.

Sonatalar hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı? Daha önce itici gelen 2004-2005 kasası hoşuma gitmeye başladı. Hatta burda ilanda var gidip inceledim. İçi çok geniş,deri koltuklar rahat ve sağlam. 6 larda olan deformasyon bunlarda yok. Sadece kapı kol dayamalik yerleri dandik. Aynı yıldaki Kia Magentisin bire bir kardeşi,kasa farkı hariç. Fiyat olarak uygun duruyorlar.Ama cidden çok kötü bir piyasası var hatta piyasa kavramı bile yok.
Dün yolda yan yana denk geldim Sonata 2004 ile. Biraz takipte kaldım. Yolda gidişi çok demode kaldı. Ya gördüğüm araç sıkıntılı idi yada Sonatalarin yolda duruşu öyle.Fiyatlarını 30 kabul etsek bu paraya çok daha modern 6 dururken Sonatanin şansı 27 bandında olabilir. Fiyatı çok öldürdüm ama...

Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt