Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ben hep v6 baktım. Kronik beyin arızası var dedi bir usta ama araç işi şans işi. Ayrıca her aracın Mazda dahil kronik sorunu oluyor.
Birkaç km 99 model 2.5 Sonata kullandım çok hoşuma gitmişti. Parasına göre süper araçlardan biri.
25-30 bin gibi bütçeyle arac baksam ilk olarak 2.5 V6 Sonata bakardım

dina35

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Ben hep v6 baktım. Kronik beyin arızası var dedi bir usta ama araç işi şans işi. Ayrıca her aracın Mazda dahil kronik sorunu oluyor.
Birkaç km 99 model 2.5 Sonata kullandım çok hoşuma gitmişti. Parasına göre süper araçlardan biri.
25-30 bin gibi bütçeyle arac baksam ilk olarak 2.5 V6 Sonata bakardım
Bende bir dönem baktım dediğiniz gibi konforsa konfor arac dolu hız sabitleyici koltuk ısıtma vs var ancak kmsi yüksek olanları pek önermiyorlar ki baktığım dönemde baya bir motor yapılmış olan vardı iyi bir usta görmesi şart

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Kırmızı koltuklarına razıyım,
Siyah renge hastayım,
3 adet hasar kaydı ,değişen boyanan da var oh ne güzel,
Ve hatta el freni de tam tutmuyor ama sorun değil nasılsa her yerde taş bulurum ( Bkz. 4. fotoğraf ön tekerin önündeki kaldırım taşı)
Fiyat 26 ama pazarlıkla 24 e alırım ...

Derseniz ve karşınıza çıkabilecek tüm masraflara hazırsanız Buyurun M6,

Mazda 6 2.0 TE 2003 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 527615076
bu ilana bakanlarn gözü kör filan olmadı demio_Oilana ben de baktm da:ssrtcbya:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Makul fiyata ilk nesil M6 arayanlar, bakımları Dündar usta da yapılıyormuş ( arayıp sormak lazım)

Mazda 6 2.0 TE 2003 Model 31.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 509997054
Bu araç iÇin Cihangir abi ile görüştüm onlarda debriyajı yenilenmiş birde periyodik bakımları orada yapılıyormuş Cihangir usta alınır Dedi araç iÇin marşpiyel direksiyon baya hoşuma gitmişti ama Yen'i maceraya hazır değilim dedim kendi kendime :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu araç iÇin Cihangir abi ile görüştüm onlarda debriyajı yenilenmiş birde periyodik bakımları orada yapılıyormuş Cihangir usta alınır Dedi araç iÇin marşpiyel direksiyon baya hoşuma gitmişti ama Yen'i maceraya hazır değilim dedim kendi kendime :)
Şahsen bütçem olsa bu maceraya koşardım. İçiyle ilgili orjinale dönüş yapılırsa Harika olur. Yeni teknoloji her zaman daha iyidir.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Şahsen bütçem olsa bu maceraya koşardım. İçiyle ilgili orjinale dönüş yapılırsa Harika olur. Yeni teknoloji her zaman daha iyidir.
iç orta kısımdan bahsediyorsun galiba bende oraya kaplama galiba dedim ama bana nedense aero paketin verdiği bazı değişikliklerdir diye düşündüm
dün araç sahibinde bir iki soru sormuştum yanıt geldi motor subab konularını sordum motordan yana en ufak sıkıntım olmadı sadece yağ değiştiriyorum dedi kısa bir cevap vermiş hem iyi hem kötü bizde subab yanabilir :)ama çaresi var
lpg kiti zavolli imiş buda bir seçicilik örneği araç çok içime sinmişti ama maddi durumlardan sadece bakakaldım :( sitemizden biri talip olur umarım orta kısmıda mesaj attım neymiş kim yapmış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt