Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ford Mondeo 2.0 GLX 1997 Model 16.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 361788013

Mazda garajında, Ford soruyorum ama, bir bakar mısınız? araç lpg siz, şanzuman 6 yıl önce komple değiştirilmiş.
Tombaklara göre daha konforlu ve daha donanımlı bunlar, acil satıyor olması daha da aşağıya alınabilir olacağını göstermekte... Ghia paket olaydı iyiydi. Ayrıca; Mazda Garaj forumunda istediğini sorabilirsin abi, sorun sıkıntı yok çok şükür. :)

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Tombaklara göre daha konforlu ve daha donanımlı bunlar, acil satıyor olması daha da aşağıya alınabilir olacağını göstermekte... Ghia paket olaydı iyiydi. Ayrıca; Mazda Garaj forumunda istediğini sorabilirsin abi, sorun sıkıntı yok çok şükür. :)
Teşekkürler, aslında sahibinin abisiyle görüştüm. 13 yıldır kendilerindeymiş araç. Bana temiz olduğunu düşündürdü. Ghia daha ekstrası olan bir araba, Ama önceliğim. Temizliği.

Abi şunun arka tarafının tipsizliğine bakar mısın rica etsem.
Can'ım bu paraya bu arka.

Mazda 626 2.0 1996 Model 17.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 443913072

Böylesini görmemiştim. Gümrük girişli sanırım. Koltuklar kötü ama düşünülebilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Full diye buna derim. CC vs saymıyorum tabi. @hakan_emre bu Mazdacı Uğurdan satılan değil mi? Sahibi askerdi sanırım. Kısa süre önce almıştı diye hatırlıyorum. Hemen satması ilginç.

@bayraktar ne diyorsun? Renk dışında.
Bu renk ve modelde yakın zamanda satmıştı ama o mu değil mi bilemedim.
Kaporta boya olarak kötü gibi duruyor

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Mazda 626 2.0 1996 Model 17.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 443913072

Böylesini görmemiştim. Gümrük girişli sanırım. Koltuklar kötü ama düşünülebilir.
Gümrük girişli olsaydı koltuklar kadife olurdu en azından. Ayrıca CC de olurdu. 96-97 kılıflar hep bu tip bu kasalarda.
Bu araç bir kaç ay önce yine satılıktı. Belki aynı kişiden satılıktı belki el değiştirdi, bilmiyorum. Sahibi azıcık ilgi gösterseydi zaten teki değişik olan jant kapağını değiştirirdi bence. Onu yaptım bunu yaptım demek biraz bu durumda boş. Lacivert çok kötü bir renk bu kasada. Güneş yanıkları da cabası. İlla ki boyanacak.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Gümrük girişli olsaydı koltuklar kadife olurdu en azından. Ayrıca CC de olurdu. 96-97 kılıflar hep bu tip bu kasalarda.
Bu araç bir kaç ay önce yine satılıktı. Belki aynı kişiden satılıktı belki el değiştirdi, bilmiyorum. Sahibi azıcık ilgi gösterseydi zaten teki değişik olan jant kapağını değiştirirdi bence. Onu yaptım bunu yaptım demek biraz bu durumda boş. Lacivert çok kötü bir renk bu kasada. Güneş yanıkları da cabası. İlla ki boyanacak.
CC?

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt