Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (III)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Mart sonu Japonya ya gidiyorlar, yeğen haziran a kadar kalacak. Bunun haricinde bir de 2022 corolla var ama onu tutacaklar.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Beyler Epica hakkında gören duyan bilgisi olan var mıdır?Nedir ne değildir.Şimdilik ciddiyetten uzak bakışlar atıyorum,bir kaç inceleme izledim.Benim evlatlık ile takas yapan galeri bulabilirsem belki daha ciddi bakışlar atabilirim.Ama forumun elit insanlarına sorayım dedim,bilgileri var mıdır bu araç hakkında?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Beyler Epica hakkında gören duyan bilgisi olan var mıdır?Nedir ne değildir.Şimdilik ciddiyetten uzak bakışlar atıyorum,bir kaç inceleme izledim.Benim evlatlık ile takas yapan galeri bulabilirsem belki daha ciddi bakışlar atabilirim.Ama forumun elit insanlarına sorayım dedim,bilgileri var mıdır bu araç hakkında?
Temiz ve bakımlı olanı seni üzmez... Tam bir fayda fiyat aracı. Henüz Bu kadar fakirleşmediğimiz yıllarda göz ucuyla bende çok bakmıştım... Dizel otomatik seçeneği kışkırtıcı.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Temiz ve bakımlı olanı seni üzmez... Tam bir fayda fiyat aracı. Henüz Bu kadar fakirleşmediğimiz yıllarda göz ucuyla bende çok bakmıştım... Dizel otomatik seçeneği kışkırtıcı.
Yakınımda pek yok.Gerçi şahıstan hiç yok çoğu galeriden.Tam aradığım gibi takas yaparsa galeri yaar zaten ama 1000 km den adama takas olur mu diyemiyorum tabi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Chevrolet'in en sevdiğim serisi. Piyasası çok yok diye fiyatları sunduklarına ve sınıfına göre makul (eskiden öyleydi en azından). Al-sat, ikinci el vs dertleri olmayan uzun dönem kullanıcı için bence çok keyifli tercih olur.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Dışarıdayım ve telden yazmak zor :)
Aslında başlangıcı Daewoo dur , 2002 de bir çok hakkının General Motors tarafından satın alınması ve 2011 sonrası grup adı GM- KOREA olarak çevrilerek Chevrolet adı altında hayatına devam etmiş. Bizim insanımız için D sınıfı dizel denince aklına tek gelen marka VW Passat olduğu için malesef tutulmamıştır. Bence düzenli yetkili veya özel servis bağımlısı bulunursa alınır.
Kalite algısı kişiden kişiye değişebildiği için denk gelirse bak ,içine olur, deri kalitesine bak ,her şey tamam dersen hayırlı olsun :)

Üst Alt