Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bu araca ne dersiniz
Gd kasa 626'ya bu fiyatı vermek mantıklı değil, bir hafta önce Gf makyajlı kasa 33'e satıldı forumda...

Öncelikle otomatik şanzıman tercihi varsa iyi araştırın, gerek şanzıman kulakları gerekse şanzımanın kendisi tat vermeyebilir...

ayd

Sessiz
Araç Markası
2010 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ultra tok satıcı :)
Dün 75.000 di , bugün 74.000 TL olmuş. Biraz acıkmış galiba. Link gider diye bilgisini verelim, Corolla 1.6 Terra lpg 160.000 km, motor %92. Kapı sacı değişimi ve çizik kaynaklı boya var.
Bu araba bu paraya satılırsa ben 2010 impressive e 88.000 tl istiyorum (pazarlık payı var) ilgilenenler ulaşsın :koptum::koptum::koptum:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Dün 75.000 di , bugün 74.000 TL olmuş. Biraz acıkmış galiba. Link gider diye bilgisini verelim, Corolla 1.6 Terra lpg 160.000 km, motor %92. Kapı sacı değişimi ve çizik kaynaklı boya var.
Bu araba bu paraya satılırsa ben 2010 impressive e 88.000 tl istiyorum (pazarlık payı var) ilgilenenler ulaşsın :koptum::koptum::koptum:
Boşline doyoda bu fiyatsa, İmpressive'lere 100 bin demek gerekir hocam. Piyasayı düşürmeyelim lütfen... :huhuu:

Reactions: ayd

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
İyi akşamlar, uzun süredir Mazda 3 Mirai ve 90.yıl arıyordum. Bu sıra Mazda 6 2011 Sport donanımlar da ilgili çekiyor. Fiyatlar yükseldi biliyorum fakat yine de yüksek geldi bana fiyat olarak siz ne dersiniz ?

EMSALSİZ TEMİZLİKTEİlan No: 790290157
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-emsalsiz-temizlikte-790290157/detay
Ben bu fiyatlara yok artık diyorum, Veli abi de hep 'yakında o fiyatlar bile hayal olacak' diyor.. (Not: Veli abinin hep haklı çıkmasından dolayı bıraktım fiyat yorumlamayı)
Yakında bu fiyatlar hayal olacak... :p

Biraz önce baktım bu rakamlara temiz Skyactiv ler de kalmamış.

Brkm

Sessiz
Yakında bu fiyatlar hayal olacak... :p

Biraz önce baktım bu rakamlara temiz Skyactiv ler de kalmamış.
Hakikaten fiyatlar giderek artıyor. Yaza kadar durum ne olacak kestiremiyorum. Ailecek uzun süre kullanabileceğimiz bir araç bakıyoruz. Ben özellikle Mirai arıyordum. Fiyatlar 80 bandından 90 lara geldi, şu an Mirai ilanı olsa sanırım 100 den aşağı koymazlar. Impressive lere 103-108 gibi fiyatlar yazılmış. Fiyat konularında hep haklı çıktınız
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu fiyatlara yok artık diyorum, Veli abi de hep 'yakında o fiyatlar bile hayal olacak' diyor.. (Not: Veli abinin hep haklı çıkmasından dolayı bıraktım fiyat yorumlamayı)
Ben de inanmak istemiyorum ama fiyatlar takip ettiğimden beri giderek arttı. Keşke düşse ama benim hiç umudum kalmadı artık.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Son düzenleme:

abcsefa

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Afaki hasar kaydı yok ve klima varsa ne kadar verilmeli?

Klima, abs ve airbag olan model değilmiş

Klima fotoğraflarda var gibi duruyor ama. Kışın ısıtmıyor yazın soğutmuyor anlamında klima yok anlamına mı geliyor?

Son düzenleme:
Üst Alt