Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Tahmini masrafı 3-4 bin liradır :D
Sadece ıvır zıvır gözle görülmeyen aksesuarları o kadar tutar.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
ilgili araç tekrar ilana fiyat yükselterek girdi.
araca gecenlerde biz talip olduk. Alamayacaktık ama borç vs denkleştirdik. 17.000 den alıcı olduk. baktık inceledik arabada motor sorunları mevcut. 2-3 usta farklı zamanlarda yapmak için kurcalamış ancak randıman tutmamış.
araç yag yakıyor. subaplardan içeriye yag kaçakları var. subap oringleri degişmeli. piston sekmanları yenilenmeli. üst kapak contası yan sanayi takılmış iyi bi marka -stone olabilir- takılmalı. araç motor haricinde gerçekten iyi ancak bakımsız.
17.000 e anlaştık satış için ertesi sabah konuştugumuzda satıcı vazgeçtigini söyledi. Allahtan dügünden kalan çeyreklerimiz vardı biraz, onları bozdurmadık.
valhasılı düşünenler için görüşümüz budur...
Mazda / 323 / 1.8 / F Astina / Acil satilik mazda 323 astina son fiyat sahibinden.comda - 727386660
Arkadaşlar araç Ankara'da bir meslektaşımızın.
Subapların birkaçında sorun var diyor. Onarımını göze alabilecek arkadaşlara duyrulur. Düğün kredisi kapattım nakitim olsa kendimize düşünüyorduk.
Forumdan birisine gitmesini isterim.

Mazda / 323 / 1.8 / F Astina / Acil satilik mazda 323 astina sahibinden.comda - 727386660

Son düzenleme:

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
ilgili araç tekrar ilana fiyat yükselterek girdi.
araca geecenlerde biz talip olduk. alamayacaktık ama borç vs denkelştirdik. 17.000 den alıcı olduk. baktık inceledik arabada motor sorunları evcut. 2-3 usta farklı zamanlarda yapmak için kurcalamış ancak randıman tutmamış.
araç yag yakıyor. subaplardan içeriye yag kaçakları var. subap oringleri degişmeli. piston sekmanları yenilenmeli. üst kapak contası yan sanayi takılmış iyi bi marka -stone olanilir- takılmalı. araç motor haricinde gerçekten iyi ancak bakımsız.
17.000 e anlaştık satış için ertesi sabah konuştugumuzda satıcı vazgeçtigini söyledi. Allahtan dügünden kalan çeyreklerimiz vardı biraz onları bozdurmadık.
valhasılı düşünenler için görüşümüz budur...
Mazda / 323 / 1.8 / F Astina / Acil satilik mazda 323 astina son fiyat sahibinden.comda - 727386660
Abi adam öyle resimler çekmiş ki. Sanki bütün kusurları gizlemiş. Resimlere bile özen göstermeyen iki satır adam akıllı açıklama yapmayan adamın arabası alınmaz zaten

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Şeytan diyor git al şunu. Hergün 70+70km yol. Toplamda sadece dönüş için 2,5 saat zaman.3 buçukta çıkıp 3 vasıta değişerek 6'da evde oluyorum. Araba olsa 1 saat 25dk daha erken evdeyim. Migrenimle kanka oldum.
Yoğun kullanım olacaksa Flash değilde hocam GTS olmalı. Onlar 1.4 motor daha az yakar.
Bir ara ilanlarda sanırım 2.0 turbo benzinlisi vardı özel üretim. Uçan teneke bunlar olsa gerek dedim :D ama araç çok hoşuma gitti kupon bir araçtı fiyatıda 25 civarı yazmışlardı sanırım

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Yoğun kullanım olacaksa Flash değilde hocam GTS olmalı. Onlar 1.4 motor daha az yakar.
Bir ara ilanlarda sanırım 2.0 turbo benzinlisi vardı özel üretim. Uçan teneke bunlar olsa gerek dedim :D ama araç çok hoşuma gitti kupon bir araçtı fiyatıda 25 civarı yazmışlardı sanırım
1.4 de yokuşta mahveder beni. İlçeden Sivas'a gelirken epey dik rampalar var. Bir tek premium sınıf geçmeli anlatabiliyor muyum bir tek onlar:) Direksiyonu çok ağırdır herhalde değil mi?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
1.4 de yokuşta mahveder beni. İlçeden Sivas'a gelirken epey dik rampalar var. Bir tek premium sınıf geçmeli anlatabiliyor muyum bir tek onlar:) Direksiyonu çok ağırdır herhalde değil mi?
Hem karbüratörlü hem 1.7 motor bana çok yakar gibi geliyor ama hiç kendim sürüp ölçüm yapmadığım için net bişey söylemekte yanlış olur. Kasa küçük ve hafif olmasından biraz avantaj kazanıyor sanırım.
Rainbow modelleri var onlar da 1.6 motor, bari onlara bakın :D
Güzel yeni bir lastik olursa direksiyon çok ağır olmaz

Üst Alt