Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ben olsam sol farı öyle olmazdı :p

Şanlıurfa'da olsaydı bu araç bir tanıdığa aldırabilidim. Daha önce ful orijinal yazıyordu şimdi 2 değişen olabilir yazmış. Temiz düzgün olduğundan emin olsam Ankara'ya yollardim arkadaşı.

Bu arada 25 bin ₺ bandında klimalı marka farketmeksizin temiz düzgün araç varsa talip olunur :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
maxima aradığını bu kadar dolaylı söylediğine göre garaj adminlerinden çekiniyorsun sanırım
Alacak arkadaş arabadan pek anlamıyor parça aramaya usta aramaya pek sabredemez. Nokta atışı yapılacak Maxima varsa olabilir ama.
@mustafayk nın araç aklıma geldi, Mustafa hocaya bir kaşıntı vereyim diye düşündüm ama oda şimdi araç Erçay usta bakımlı diye 35 milyar ister :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
@mustafayk nın araç aklıma geldi, Mustafa hocaya bir kaşıntı vereyim diye düşündüm ama oda şimdi araç Erçay usta bakımlı diye 35 milyar ister :)
Hele ki o bakım kitapçığından sonra ben olsam 40'dan aşağıya vermezdim. :p Hem bu saatten sonra Mustafa'nın bineceği araç Xedos'tan aşağı olmamalı. Onu da bulmak imkansızdan birazcık daha kolay. ;)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Alacak arkadaş arabadan pek anlamıyor parça aramaya usta aramaya pek sabredemez. Nokta atışı yapılacak Maxima varsa olabilir ama.
Der Vallahi :) Nokta atışı maxima bildiğim yok ana aranırsa bulunur illaki

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Tam bu noktada Aidiyet duygumu hatırlatmam gerekiyor
Ya tatlım yapma ama böyle ya :huhuu:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adamın hayatını karartmayalım abi.
Hele ki o bakım kitapçığından sonra ben olsam 40'dan aşağıya vermezdim. :p Hem bu saatten sonra Mustafa'nın bineceği araç Xedos'tan aşağı olmamalı. Onu da bulmak imkansızdan birazcık daha kolay. ;)
Kitapçıkların bu kadar para edeceğini bilse idim Hakan abi, den bi kaç tane daha alırdım :huhuu:

Son düzenleme:

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bolu daki kırmızının emniyet kemer tokasında ekstra takılan zımbırtı var ,kotuklarda şahinler gibi yatık ..ne kadar yanlamış ve ne kadar redline görmüştür tahmin etmek pek zor değil.
Siyah olansa dendiği gibi Arma garaj bakımlı ise Ekrem ustaya sorulabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kuzen RX-8 düşünüyor, bütçe aşağıdaki araçlar için uygun. Şahsen kırmızı olan pek aklıma yatmadı ama bilen tanıyan var mı bu araçları ;)

Mazda / RX / RX-8 / Yazın Gözler Üstünüz de Olsun sahibinden.comda - 695729080

Mazda / RX / RX-8 / YAZA KUPON ARAÇ İLE GİRİN sahibinden.comda - 698508318
Bolu'da kine niyet edilirse ve araç kardeşimin dükkanına gelebilirse bakabilir. Expertiz malzemeleri olmasada tecrübesi çoktur. Gözle boya değişen işlem vs anlar. Motor ve yürüyen kontrollerinide standart bir araç gibi yapabilir.

Üst Alt