Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
hızlı bir şekilde satıldı 25 liraya alındıysa bravo süper paraya süper araba.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar,
Bu araç hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

Ford / Focus / 1.6 / Comfort / Temiz diri sorunsuz tam otomatik Ford Focus. (Fokus) SW sahibinden.comda - 622117447
İlk nesil focus'ların fiyatı ne yazık ki yüksek ,olacaksa Ghia donanım ve hb kasa olmalı ki eşinizde rahatça kullanabilsin.

Yeni ilan ,

Mazda / 626 / 2.0 / mazda 626 tam otomatik vites sahibinden.comda - 694327556

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fikir beyan etmediniz araç hakkında :) Bugün aracı ekspere gönderiyorum. kısmetse cumartesi de Kayseri'ye gideceğim :)
Şu an kullanan sahibinden önceki sahibine ulaştım. Lpg o taktırmış. Ona kalsa ekspere gerek yok bas git al dön taş gibi arabadır o diyor :)
Olumsuz bir şey görmediğim için yorum yapmamıştım... Şimdiden hayırlı olsun. :harika:

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
yine hüsrannn :( araç yağ eksiltiyormuş 4.000 km 1 litre. kabul edilebilir düzeyin 2 katı. bu iş de yattı :(

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
yine hüsrannn :( araç yağ eksiltiyormuş 4.000 km 1 litre. kabul edilebilir düzeyin 2 katı. bu iş de yattı :(
Mavi duman olarak mı atıyordu acaba? Neden eksilttiğini iyi araştırmak gerek bazen subap lastikleri gibi düşük maliyetlerle yağ eksiltme sorunu giderilebiliyormuş. Hayırlısı olsun

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Vardır bi hayır , bir kaç güne mazda olmasa da bulunur bir şeyler :)
inşallah bakalım aramalar devam ediyor :(

Mavi duman olarak mı atıyordu acaba? Neden eksilttiğini iyi araştırmak gerek bazen subap lastikleri gibi düşük maliyetlerle yağ eksiltme sorunu giderilebiliyormuş. Hayırlısı olsun
daha önceki Focus aracımda yaşadım bu sorunu o yüzden duyduğum gibi kestirdim attım. Çok üzüldüm ama daha sonra üzülmektense böylesi daha hayırlı sanırım.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Hem pahalı hem motorda abs beyninin olduğu taraflarda her şey yerli yerinde değil.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ara ara ilanlara düşen bir Xedos (el değiştiriyormuydu bilmiyorum). Düzgün duruyor. Xedosların bana göre handikapı derilerinin yıllara meydan okuyamaması iç mekan görüntüsünü bozması. Yenilenmeside epey pahalı, iyi bişey yaptırmak sanırım en az 3-4 bin ₺. Bu aracın derileri yenilenmiş. (Daha önce yeni değil di diye hatırlıyorum)
Fiyatıda makul, GF kasa 626'lardan bile ucuz denebilir.
Alışılmışa meydan okuyanlar ilgilense iyi olur :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ara ara ilanlara düşen bir Xedos (el değiştiriyormuydu bilmiyorum). Düzgün duruyor. Xedosların bana göre handikapı derilerinin yıllara meydan okuyamaması iç mekan görüntüsünü bozması. Yenilenmeside epey pahalı, iyi bişey yaptırmak sanırım en az 3-4 bin ₺. Bu aracın derileri yenilenmiş. (Daha önce yeni değil di diye hatırlıyorum)
Fiyatıda makul, GF kasa 626'lardan bile ucuz denebilir.
Alışılmışa meydan okuyanlar ilgilense iyi olur :)

Plakayı bir yerden hatırlıyorum ama çıkartamadım.

Üst Alt