Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Mazda / 323 / 1.5 / Familia / Sahibinden Çok Temiz Mazda sahibinden.comda - 669699220

bu aracı buldum bunda da km çok gibi geliyor.

323 yerine 626 derseniz ilandaki aracın açıklamaları gayet mantıklı, İkiler Mazda ve Kocaeli Fatih usta bakımlı olması da avantaj.

Mazda / 626 / 2.0 / Mazdacıdan mazdacıya 626 sahibinden.comda - 684403942
bu arkadaş ile de görüştüm, hanımı da kandırdım :) 626 ile anlaşırsak o da olabilir yüksek ihtimal.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
323 pek alınası değil gibi. Bir de bu bütçelere çıkmışken full versiyon bir 626 daha tatlı olmaz mı? Sunroof ve yol bilgisayarlı bir model daha mantıklı olmaz mı?
klima abs olduğunu biliyorum kalan hiç bir özelliğinden haberim yok :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
klima abs olduğunu biliyorum kalan hiç bir özelliğinden haberim yok :)
Örneğin şu aşağıdaki ilanda yer alan araçta dijital klima ve yol bilgisayarı var. 4. fotoğrafa bakın. 98'lerde burada sadece saat var. Yol bilgisayarı olduğunu tuşlardaki "Set, Reset, Select" yazılarıyla anlarsınız. H, M falan yazıyorsa sadece saattir. 98 modelse zaten direkt olarak sadece saattir. Bu özellik 99'dan sonra geldi diye biliyorum. Altında da dijital klima var. Bir de buna sunroof ekleyin. Alın size full versiyon. Sunroof sadece HB modellerde var. Sedanlarda yok. Full derken 136 beygir ve TCS'li versiyonu işin içine katmadım. Bir de öylesi var kafanız karışmasın. Zaten otomatik HB, sunroof, dijital klima, yol bilgisayarlısını görürseniz yüksek ihtimal o 136 beygirli ve TCS'lidir. Fiyat baremi olarak da 28 civarına bulunabilir diye düşünüyorum. 626'ya karar verdiyseniz kriterlerinizi biraz daha arttırmakta ve full olanlara bakmakta fayda var. ;)

Mazda / 626 / 2.0 / Temiz masrafsız mazda 626 136bg sahibinden.comda - 655558529

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Burada önemli olan, içişleri bakanının kararı anladığım kadarıyla ve bende de aynı şey mevcut... :utan: Sayın bakanımız, 626 için onay verdiyse, 1.5 motor 323 bakmaya hiç gerek yok, fakat araç ağırlıklı olarak şehir içinde kullanılacaksa 626'ya göre yakıt ekonomisi ile ön plana çıkıyor.

Yerinde olsaydım, ve bakanı da razı etmişken 626 bakardım ki; Kocaeli'deki 626 temiz ve bakımlı duruyor. İlanda yazılan ustaların elinden geçmiş olması, bakımlarının kayıt altında olması büyük avantaj. Olmuşken de; dijital klimalı, sunrooflu olsun denilebilir ama bu kriterler için ödenecek paraya değer mi? Veya bütçe var mı orayı irdelemek lazım bence.

Bütçe demişken de; :p 35 bin liralar gözden çıkarıldıysa, ya makyajlı 626 ya da ilk kasa 6 göz kırpıyor ve kendimizi güzel bir paradoksun içinde buluyoruz... :D

Hakkında hayırlısı.:harika:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İlanı fotoğraf için ve özellikleri somut olarak göstermek için paylaştım. Bu paraya alınır gibi birşey söylemedim. Yanlış anlaşılmasın.

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Bence Mitsubishi yerine 626 veya başka Mazda modeli daha iyi olur her açıdan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bence Mitsubishi yerine 626 veya başka Mazda modeli daha iyi olur her açıdan
Mitsubishi'yi tavsiye etmemin sebebi; fayda fiyat aracı olarak alınabilir piyasasının olması hocam... 30 Bin liralara 2000 model üstü otomatik şanzımana sahip Klima, Abs, Sunroof, 4 Hava Yastığı, 4 Cam otomatiği donanımda araç kalmadı, her ne kadar Made In Nederland yazıyor olsa da temelinin Japon olması da cabası.

Şahsen; D segment 626 araçlarımı B segment Mitsubishi çoğu özelliği ve konforu ile aratmadı.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Araç eşek niyetine kullanılmış olsa gerek, doğal olarak da fiyatı yerlerde... :D

Mitsubishi / Space Star / 1.6 / EMEKLİ MEMURDAN MİTSUBİSHİ SPACE STAR sahibinden.comda - 693651853
Arabanında emekliliği gelmiş sahibi gibi :)

Bizim bilader otomatik hb bir araç arıyor eşi ve annem babam kullansın diye. Space starlar ideal ama mantık piyasa mantığında biraz.

Bu araç ile ilgileniyor nasip olmasa burda dursun. Ağır hasar kayıtlıymış ama mükemmel temizlikte.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör

Bizim bilader otomatik hb bir araç arıyor eşi ve annem babam kullansın diye. Space starlar ideal ama mantık piyasa mantığında biraz.

Bu araç ile ilgileniyor nasip olmasa burda dursun. Ağır hasar kayıtlıymış ama mükemmel temizlikte.
Hasar durumu belliyse ve tolere edilebilirse güzel seçenek... Tasarım olarak zevkler ve renkler konusuna girer ama donanım olarak gayet iyi...

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Burada önemli olan, içişleri bakanının kararı anladığım kadarıyla ve bende de aynı şey mevcut... :utan: Sayın bakanımız, 626 için onay verdiyse, 1.5 motor 323 bakmaya hiç gerek yok, fakat araç ağırlıklı olarak şehir içinde kullanılacaksa 626'ya göre yakıt ekonomisi ile ön plana çıkıyor.

Yerinde olsaydım, ve bakanı da razı etmişken 626 bakardım ki; Kocaeli'deki 626 temiz ve bakımlı duruyor. İlanda yazılan ustaların elinden geçmiş olması, bakımlarının kayıt altında olması büyük avantaj. Olmuşken de; dijital klimalı, sunrooflu olsun denilebilir ama bu kriterler için ödenecek paraya değer mi? Veya bütçe var mı orayı irdelemek lazım bence.

Bütçe demişken de; :p 35 bin liralar gözden çıkarıldıysa, ya makyajlı 626 ya da ilk kasa 6 göz kırpıyor ve kendimizi güzel bir paradoksun içinde buluyoruz... :D

Hakkında hayırlısı.:harika:
içişlerinden onay cıktı ama ben cesaret edemiyrorum. 2 takım far fiyatına baktım 1200 tl civarında :(

Aslında haklısın bu araca bakmak lazım. aşırı temiz duruyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Aslında haklısın bu araca bakmak lazım. aşırı temiz duruyor.
Niyetlendik ama nasip olmadı. Satıcıya talibiz varsa exper raporu detaylı foto istedik. Tamam yarın göndereyim demiş ama bugün satmış birine....Bu arada 28.750₺ yazılıydı ve pazarlık yok diyordu ama 25.000'e ok demişti.

Km 260.000 ve ağır hasar kayıtlıydı. Çoğu kişi bunlara takılıyor. Biz yaşından ve temizliğinden dolayı bunlara takılmadık, bizim gibi düşünen ve daha hızlı davrananlar çıktı :)

Bu arada Kocaelideki 626'da ilanda yok. Satıldı mı acaba?

Son düzenleme:

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Güzide esnafımıza bir örnek. 1 mayısta 236bin kmden ilana çıkan araç satılmayınca bugün 187bin km olarak tekrar ilana verilmiş. Ama eski ilanı silmeyi unutmuş sığır.

Kia / Clarus / 2.0 GLX / KAPLAN'DAN 1997 KİA CLARUS 2.0 GLX BENZİN/LPG KLİMA,ABS,8 AİRBAG sahibinden.comda - 689675005

Kia / Clarus / 2.0 GLX / KAPLAN'DAN KİA CLARUS 97 MODEL OTOMATİK VİTES ABS 8 HAVA YASTIGI sahibinden.comda - 694332533
-Aloooo himmet abi bu gelen arabayıda aynı kilometre mi yapıyoruz ?
- Hee yeğenim hani sen geçen bişi yapmıştın ya aynından çak işte çok yüksek olmasın.
-Tamamdır abim hallediyorum ,öğlen lahmacunları yollarsın ..

Aynı kilometre ,farklı 3 araç :D

Volkswagen / Polo / 1.6 / Classic / KAPLANDAN TRDE TEK HATASIZ 1999 MODEL POLO CLASİC KLİMALI sahibinden.comda - 687227515

Tofaş / Kartal / SLX / KAPORA ALINMIŞTIR....1994 MODEL TOFAŞ KARTAL 1.6 sahibinden.comda - 675235878

Renault / R 9 / 1.4 / GT / KAPLAN'DAN TRDE TEK HATASIZ BROADWAY R 9 1.4 FRANSIZ sahibinden.comda - 694248995

Not: Kötü düşünmeyelim , belki 4 aracın sahibi aynı yerde oturup aynı yerde çalışıyorlar ve hafta sonu aynı yerlere grup halinde gidiyorlardır :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Güzide esnafımıza bir örnek. 1 mayısta 236bin kmden ilana çıkan araç satılmayınca bugün 187bin km olarak tekrar ilana verilmiş. Ama eski ilanı silmeyi unutmuş sığır.

Kia / Clarus / 2.0 GLX / KAPLAN'DAN 1997 KİA CLARUS 2.0 GLX BENZİN/LPG KLİMA,ABS,8 AİRBAG sahibinden.comda - 689675005

Kia / Clarus / 2.0 GLX / KAPLAN'DAN KİA CLARUS 97 MODEL OTOMATİK VİTES ABS 8 HAVA YASTIGI sahibinden.comda - 694332533
Yazıldığı gibiyse ilk nesil 323 ve 626 arayanlara alternatif olabilir. Bu araçta da Sephia gibi Mazda motoru kullanılmış olabilir

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Niyetlendik ama nasip olmadı. Satıcıya talibiz varsa exper raporu detaylı foto istedik. Tamam yarın göndereyim demiş ama bugün satmış birine....Bu arada 28.750₺ yazılıydı ve pazarlık yok diyordu ama 25.000'e ok demişti.

Km 260.000 ve ağır hasar kayıtlıydı. Çoğu kişi bunlara takılıyor. Biz yaşından ve temizliğinden dolayı bunlara takılmadık, bizim gibi düşünen ve daha hızlı davrananlar çıktı :)

Bu arada Kocaelideki 626'da ilanda yok. Satıldı mı acaba?
hızlı bir şekilde satıldı 25 liraya alındıysa bravo süper paraya süper araba.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar,
Bu araç hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ford / Focus / 1.6 / Comfort / Temiz diri sorunsuz tam otomatik Ford Focus. (Fokus) SW sahibinden.comda - 622117447

MetinU

Katılımcı
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Focuslarda sw kasa pek tutulmuyor. Sedan kasa öneririm. Comfort donanım için fiyat yüksek.
Onun haricinde sorunsuz bir araçtır. 2000 modelini 7 sene kullandım. Çok memnun kalmıştım.

Fevcin

Sessiz
Araç Markası
Honda Civic 1.6 ies A
Araç Renk ve Tip
Lacivert Sedan
Focuslarda sw kasa pek tutulmuyor. Sedan kasa öneririm. Comfort donanım için fiyat yüksek.
Onun haricinde sorunsuz bir araçtır. 2000 modelini 7 sene kullandım. Çok memnun kalmıştım.
Bende sedan kasa pek sevmiyorum. Bu kasa hayalimdeki kampları yapmama da olanak sağlayacak :)
fiyat olarak biraz aşağıya çekiyoruz fiyatı. araçta 2 parça boya var değişen yok çok fazla değil gibi ama sw piyasasını pek bilmiyorum açıkçası.

Üst Alt