Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (II)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Motorun üst tarafı da yapılmış :harika:bence şartları zorlayın iyi duruyor

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Mustafa gezenadam' a ulaş ,adamlar gidip bakıp inceliyor sana fotoğraflar ile aracın detaylı durumunu söylüyor ,fiyatları da az bir şeydi ..

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mustafa gezenadam' a ulaş ,adamlar gidip bakıp inceliyor sana fotoğraflar ile aracın detaylı durumunu söylüyor ,fiyatları da az bir şeydi ..

Güzel fikir...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

Abi araç denildiği gibi çıkmazsa eksper parasını yine ben mi ödüyorum acaba...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İnceledim. Güzel iş. Tekirdağ’da 200 lira. Eksper zaten 200 lira. Tek sıkıntı aracı beğenmezsen 200 lira hava. Gerçi gidip beğenmezsen bir sürü masraf ve tantana.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Hasar arkadan , ağır hasar kayıtlı.
Şahsen önden kazalı araba alırım ama arkadan almam... çünkü arkadaki düzeltme işlemi çok zor oluyor ve düzgün olmuyor, çoğu kaynaklı parça olduğu için değişmeside zor onun için düzeltme doğrultma yoluna gidiyorlar oda çok düzgün olmuyor bana göre. Tabiki bu tercih meselesi kimi kullanıcıda araç ararken önden kazası olmamasına dikkat ediyor arka veya yan tarafları pek dikkate almıyor

Son düzenleme:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Şahsen önden kazalı araba alırım ama arkadan almam... çünkü arkadaki düzeltme işlemi çok zor oluyor ve düzgün olmuyor, çoğu kaynaklı parça olduğu için değişmeside zor onun için düzeltme doğrultma yoluna gidiyorlar oda çok düzgün olmuyor bana göre. Tabiki bu tercih meselesi kimi kullanıcıda araç ararken önden kazası olmamasına dikkat ediyor arka veya yan tarafları pek dikkate almıyor
Ön tarafta bir sürü elektronik, mekanik parça var ..

Üst Alt