Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Dönüp dolaşıp tekrar Mazda'ya geldik. 2 araç hakkında fikre ihtiyacım var. Mazda 2'lerin parçası bulunur mu acaba. :p Bir de paketler açısından çok inceleme fırsatım olmadı ama birbirine epey benziyorlar zaten. Arada kalan donanım farkları M3'lerdeki gibi keskin değil sanırım.

Bu yeşil olanı bayadır ilanda görüyorum. Km açısından ilgimi çekti. Ne dersiniz?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dönüp dolaşıp tekrar Mazda'ya geldik. 2 araç hakkında fikre ihtiyacım var. Mazda 2'lerin parçası bulunur mu acaba. :p Bir de paketler açısından çok inceleme fırsatım olmadı ama birbirine epey benziyorlar zaten. Arada kalan donanım farkları M3'lerdeki gibi keskin değil sanırım.

https://www.arabam.com/ilan/sahibin...ahibinden-mazda-2-1-3-mid-2008-model/10227614

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...de-hic-lpg-takilmadi-ekonomik-632531753/detay

Bu yeşil olanı bayadır ilanda görüyorum. Km açısından ilgimi çekti. Ne dersiniz?
@yakup bu konuda tecrübeli

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

https://www.arabam.com/ilan/sahibin...ahibinden-mazda-2-1-3-mid-2008-model/10227614

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...de-hic-lpg-takilmadi-ekonomik-632531753/detay

Bu konuda @yakup tecrübeli diyebilirim... Parça konusunda da, Mazda 2 motorları hangi araçların motorları ile aynı onu araştır derim... Mesela ben Atılgan için parça aradığımda herkes tuhaf tuhaf bakıyor hatta şase nosu isteyip yok diyor, fakat Lancer için aradığımda bütün kapılar ardına kadar açlıyor... En son müşteri temsilcisi "bağyan" telefonda bizdeki parçalar Space Star'a olmuyor, satılmıyor demesine rağmen, ertesi günü N11'den satın aldığımda arayan başka bir müşteri temsilcisi bütün parçaları teyit etti... Yani, parçacılar bile ne sattıklarını, hangi motorun parçasının nereye uyduğunu bilmiyorlar...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu konuda @yakup tecrübeli diyebilirim... Parça konusunda da, Mazda 2 motorları hangi araçların motorları ile aynı onu araştır derim... Mesela ben Atılgan için parça aradığımda herkes tuhaf tuhaf bakıyor hatta şase nosu isteyip yok diyor, fakat Lancer için aradığımda bütün kapılar ardına kadar açlıyor... En son müşteri temsilcisi "bağyan" telefonda bizdeki parçalar Space Star'a olmuyor, satılmıyor demesine rağmen, ertesi günü N11'den satın aldığımda arayan başka bir müşteri temsilcisi bütün parçaları teyit etti... Yani, parçacılar bile ne sattıklarını, hangi motorun parçasının nereye uyduğunu bilmiyorlar...
O halde @yakup hocaya bir bildirim bırakalım. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bunlar maalesef hem bütçemi aşıyor hem de ben yakıt nedeniyle 1.3 manuel bakıyorum. 1.3 ile 1.5 arasında şehiriçi göze batan bir fark mevcut.

Yukarıdaki paylaştığım ilandaki gri için ne dersiniz? 30’a pazarlık yapacağım ama en olmadı 31’e alayım diyorum.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Mazda 6 arayanlara alternatif yada performanslı araç arayanlar tavsiye edeceğim bir araç. Kayseri'de özel Honda servisi sahibi bir ustanın aracı. Şanzımaı mekaniği elektroniği kusursuz bir araçtır diye düşünüyorum
41898

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1547717325587.jpg
    FB_IMG_1547717325587.jpg
    97.8 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt