Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Var bir gariplik ama çözemedim. Tarihte de 20'yi kullanmış.
İlanın açıklamasında da "ARAÇ SU AN İÇİN ŞEHİR DIŞINDA OLUP 20 NİSANDA ANKARADA OLACAKTIR" yazıyor. 2019 Nisan mı acep?

Bir de bana şunu biri açıklayabilir mi?
"5 PARÇA BOYA+2 PARÇA VERNİK VARDIR"
Boya tamam da vernikli parçalar ne oluyor? Yani boyanmadan vernik mi atılmış? Boyaya bir şey olmadan verniğe nasıl bir şey olmuş? Olmuşsa nasıl olmuş? Güneş yanığı mı? Güneş kapıdaki vernikleri mi yakmış? Boyanmış yere neden vernik atılmış derler? Galericiler olayı iyimserleştirmek için bu kadar takla atmayı nereden öğrendi? Bu adamlar ne zaman böyle cambazlıklarla kendi kuyularını kazdıklarının farkına varacak? Bu galericiler hep lansman rengi araç mı satıyor?
5 macunlu 2 macunsuz boya de sen ona :) 2'si çizik boyası yani :p

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Valla ben arabamı internete koymayacağım. :D Adamın talaşını çıkartırsınız yahu :D

Oyyyy, plakayı da biliyorsunuz, tüh. Plakayı burada göstermeseydim, bayağı eğlenceli olurdu.
Plaka olmasa bile biz buluruz bi yolunu abi. :)

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Plaka olmasa bile biz buluruz bi yolunu abi. :)

Valla doğru diyorsun. Buranın üyeleri cin gibi maşallah.

Hani ilanlarda eşsiz, benzersiz deniliyor ya, aslında benim araç esşiz. Gerçekten de öyle, hiçbir kimse döşemeleri yeniden yaptırmamıştır, yaptırsa da, aynı renk vs değildir. Tabi ben yine de böyle uçuk kaçık, hatta bana göre itici ilan başlıkları açmazdım.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Var bir gariplik ama çözemedim. Tarihte de 20'yi kullanmış.
İlanın açıklamasında da "ARAÇ SU AN İÇİN ŞEHİR DIŞINDA OLUP 20 NİSANDA ANKARADA OLACAKTIR" yazıyor. 2019 Nisan mı acep?

Bir de bana şunu biri açıklayabilir mi?
"5 PARÇA BOYA+2 PARÇA VERNİK VARDIR"
Boya tamam da vernikli parçalar ne oluyor? Yani boyanmadan vernik mi atılmış? Boyaya bir şey olmadan verniğe nasıl bir şey olmuş? Olmuşsa nasıl olmuş? Güneş yanığı mı? Güneş kapıdaki vernikleri mi yakmış? Boyanmış yere neden vernik atılmış derler? Galericiler olayı iyimserleştirmek için bu kadar takla atmayı nereden öğrendi? Bu adamlar ne zaman böyle cambazlıklarla kendi kuyularını kazdıklarının farkına varacak? Bu galericiler hep lansman rengi araç mı satıyor?

+ İlandaki konum bilgisine bakarsanız Kapalı pazar yeri çıkıyor, yok bir yanlışlık var diye düşünüp belirtilen koordinat bilgisine bakarsanız Kuzey Atlantik Okyanusu çıkıyor ???

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlan sahibi veya ilan içeriğini geçtim de, D segment ve donanım zengini bir aracın bu fiyatlarda alınıp satılmasını aklım bana mantıklı olarak izah edemiyor...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
İlan sahibi veya ilan içeriğini geçtim de, D segment ve donanım zengini bir aracın bu fiyatlarda alınıp satılmasını aklım bana mantıklı olarak izah edemiyor...
Anlaşılan D segment piyasında pek hareket yok abi.
Bende ara sıra Accord ilanlarına bakıyorum fiyatlar geçen seneki ile aynı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
millette ön yargı var abi :D olum 2000 motör bu çoh yakar :D:D
C segment araca 40-45 vermektense, D segment aracı bu fiyatlara alıp aradaki farkı da yakıta vergiye vermeyi sadece bizler mi düşünüyoruz acaba? :p

Geçen yıl Atılgan'ın 24 bin liraya aldığımı öğrenen komşumun ağzı açık kalmıştı. Bilsem bende böyle araç olduğunu alırdım ama yakın zamanda Kılıyo aldım dedi. Nasip dedim ve güldüm... Bilinmediği için az paraya çok araba alıyoruz ya zaten dedim.

Geçen gün gördüm model yükseltmiş, daha yeni model Kılıyo almış. Hayırlı olsun dedim, öve öve bitiremedi Fransız tenekesini. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Aynen abi mantıklı bir fiyat değil. Ama bu araç biraz aklıma yattı gibin :)

@hagakure abi bin incele sana zahmet ;)

2009 MAZDA 2 AZ HASARLI ÇALIŞIP YÜRÜR AİRBEG SAĞLAM - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 535125872

Fotoğraflara göre fena değil, yanına gidip parça listesi hazırlayıp diğer boya kaporta evrak masraflarını hesaplamalı.20 bine alınsa maksimum 8-9 bin masraf yapılacak gibi hesaplanır ve kullanıcı ile mutlu mesut bir otobanda kocarlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt