Boz Ayuu

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Sen de öyle olabilir ama ben de ki öyle değil kuşum
Arka sis farı benim ön sislerin orda. .
[/QUOTE]
Lanet olası federal makyajlılar

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Millet Boz Ayu'yu duvar kağıdı yapıyor, cüzdanında resmini taşıyor, yastığa fotoğrafını bastırıp sarılıp uyuyor yetmiyor Özbozayu Esnaf Lokantası adında tükkan açıp ismini kullanıyor ve dahi yol kenarlarında maket polis arabası Corolla'nın içinde bakışları uzaklara dalıp giden polis memuru gibi Boz Ayu'ya doya doya bakabiliyor. Sıra bize gelince ne oluyor? "Hojam arabayı arkadaşa amanet verdim" Adeta hiçbir şey olmasa dahi birşey olmuş gibi hissediyorum. Ondan sonra bu memleket nasıl düzelecek diyorlar? Düzelir mi böyle arkadaş.

Son düzenleme:

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Millet Boz Ayu'yu duvar kağıdı yapıyor, cüzdanında resmini taşıyor, yastığa fotoğrafını bastırıp sarılıp uyuyor yetmiyor Özbozayu Esnaf Lokantası adında tükkan açıp ismini kullanıyor ve dahi yol kenarlarında maket polis arabası Corolla'nın içinde bakışları uzaklara dalıp giden polis memuru gibi Boz Ayu'yu doya doya bakabiliyor. Sıra bize gelince ne oluyor? "Hojam arabayı arkadaşa amenet verdim" Adeta hiçbir şey olmasa dahi birşey olmuş gibi hissediyorum. Ondan sonra bu memleket nasıl düzelecek diyorlar? Düzelir mi böyle arkadaş.
Deme öyle abi yaaaaa

Üst Alt