Boz Ayuu

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bakımınız bereketli, keyfiniz yerinde, dostluğunuz baki olsun inşallah güzel insanlar... :harika:
Amin abim amin Allah razı olsun.
Hayırlı olsun bakım Mustafa, güle güle kullan, Erçay'ın da eline sağlık.
Sağol bülent teşekkürler
Bence kitapçık ile birlikte guzunun değeri 5 bin lira artmıştır. :p
Valla gene bi dal cugarayı hakettin benden :huhuu:
Senin ağzın ne güzel şeyler diyor abi öyle.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Oooo kuşum bakın defterin de mi var senin. Bileydim kendi adıma kaşe bastırırdım, defter yapraklarını kaşelerdim:)

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
@mustafayk gardaşım bu boz ayuu doymaz seni yer bitirir :) şaka bir yana yeni bakımlar, kazasız belasız sürüşler kardeşim

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
45326

Kayışlar dan ses geliyordu burda ki ustaya bi götüreyim hem V6 görmüş olur dedim:huhuu:
Kasnak da sıkıntı çıktı. İçinde ki lastikler artık görevini yitirmiş. Onun için ses yapıyor.
Abi bi de sağ taraf dan bi ses geliyor dedim. Arabaya bindik dolaştık. Araba hareket edince veya firene basınca geliyor. Her zaman yapmadığı için de tam teşhis koyamadk.
Abi borcumuz ne kadar??
Hocam ver işte siftah parası dedi.
50 TL yi uzattım burdan alı ver dedim.
Hocam hiç bozuk yokmu 2 3 TL dedi. Yok abi sen burdan al dedim.
Bn de bozuk yok dedi.
Gittim bozdurdum 20 TL verdim. 20 yi almadı 10 nu aldı.
Allahm böyle insanları eksik etme başımız dan

Son düzenleme:

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Şimdi anlaşıldı bu bakım bolluğunun nereden geldiği. Biz Bursa'da "Ustam arabanın üzerinde gölge var" desek motor inecek 4bin lira diye kapıyı aralıyorlar. Pazarlıkla 5bine çıkıyor.
Abi 1.8 e binersen öyle olur.
Sen V6 ile git bi kapılarına. Adamlar sana para bile verir V6 gördükleri için:huhuu:

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Güzel bakımlar olmuş üstat,güle güle bin.
İlerde Boluya yerleşmeyi düşünüyorum Allah kısmet ederse tabi.Bazan senin gibi Boluları kısmanmıyor değilim, hem araçtan anlayan canavar gibi biri var hemde Bolulusun.Senle ben arasında ki en büyük fark senin Boluda benimse köhne Orta Anadolunun en ortasında doğmam,tıpkı yukardaki yalayan adam gibi.Bize yalamak düştü naparsın..Şansıma :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@mustafayk kardeşim nasıl japon bu kasnağın içinde nerde plastik var acaba tam anlayamadım ben;
ya bu arabaya ilmimiz(hatırlayınız 626 ilmin arabası :D ) teknolojimiz yetmedi yada usta teknik tabir kullandı geçti :D koruma plastiğimi diyor acaba ?
Ustanı taktir ettim bu arada :harika:

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Güzel bakımlar olmuş üstat,güle güle bin.
İlerde Boluya yerleşmeyi düşünüyorum Allah kısmet ederse tabi.Bazan senin gibi Boluları kısmanmıyor değilim, hem araçtan anlayan canavar gibi biri var hemde Bolulusun.Senle ben arasında ki en büyük fark senin Boluda benimse köhne Orta Anadolunun en ortasında doğmam,tıpkı yukardaki yalayan adam gibi.Bize yalamak d9üştü naparsın..Şansıma :)
Sağol hocam teşekkür ederim. Aslında bu usta bu araç dan anlamıyor motor olarak. Ama diğer elinden gelen her şeyi yapıyor. Olur da boluya taşınırsan elimden geleni yaparım.
@mustafayk kardeşim nasıl japon bu kasnağın içinde nerde plastik var acaba tam anlayamadım ben;
ya bu arabaya ilmimiz(hatırlayınız 626 ilmin arabası :D ) teknolojimiz yetmedi yada usta teknik tabir kullandı geçti :D koruma plastiğimi diyor acaba ?
Ustanı taktir ettim bu arada :harika:
Kasnağın etrafın da iç kısma doğru plastik var. Elime ulaşınca resmini atarım dostum

Üst Alt