Boz Ayuu

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Ben durumu özetledim kuşum, adamlar daha fena şeyler yazmışlar, yokuş yukarı bağırta bağırta gittik felan demişler hiç onlara takılmıyorsun. Daha da bağırtacaktık da lastiklerine güvenmedik demişler. Buna da laf yok. Binmişler ayuya vurmuşlar kırbacı vurmuşlar kırbacı ses yok. Ama ben durumu özetleyince hemen sesler yüksliyor. Filmin adına takıldıysan değiştireyim. Filmin adı Vuran Vurana

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben durumu özetledim kuşum, adamlar daha fena şeyler yazmışlar, yokuş yukarı bağırta bağırta gittik felan demişler hiç onlara takılmıyorsun. Daha da bağırtacaktık da lastiklerine güvenmedik demişler. Buna da laf yok. Binmişler ayuya vurmuşlar kırbacı vurmuşlar kırbacı ses yok. Ama ben durumu özetleyince hemen sesler yüksliyor. Filmin adına takıldıysan değiştireyim. Filmin adı Vuran Vurana
Hep bu Rize çayı yüzüne hep :rolleyes:;)

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
Nissan Maxima
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Ahahah teşekkürler Veli abi, Mustafa’nın desteği çok bu konuda. :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Pit stop yapmışsın resmen, yarasın guzuya Mustafa. Boz ayu senin eline geçmeden önce yaşamıyormuş aslında, ellerinde can buldu neredeyse..

Bakımlarından sonra anormal bir süreç olmadığı müddetçe uzunca süre keyfine vara vara binmen dileğiyle.. :)

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Pit stop yapmışsın resmen, yarasın guzuya Mustafa. Boz ayu senin eline geçmeden önce yaşamıyormuş aslında, ellerinde can buldu neredeyse..

Bakımlarından sonra anormal bir süreç olmadığı müddetçe uzunca süre keyfine vara vara binmen dileğiyle.. :)
Çok teşekkür ederim abi sağolasın.
Düşüncelerin beni memnun etti sevindim.
Abi şu an en ağır bakımları yaptırdık sayılır inşallah. Bi aksilik olmazsa uzun süre götürür bizi.
Maddi durum el verse daha güzel şeyler olacak. ama zamanla inşallah

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
İnfiniti konsolu değil mi bu? Oluyorsa güzel olur bence ama kullanışlı olması için double teyp daha iyi olur geri görüş, video oynatma vs gibi
Aynen abi infiniti.ben klasik olur hoş olur diye düşündüm ama dediğin gibi double teyip daha iyir dediğin gibi

Üst Alt