Alınık BL & BM HB AT Araç Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
2011 sonrası bl-bm kasa hb otomatik mazda 3 aranıyor (100.000 km altı ) bilenlere ,satanlara duyurulur :):):)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda hayalim sanırım leon almakla son bulacak , piyasada inanılmaz bir araç kıtlığı var ve 2012 model mazda3 mirai lere 75000 fiyat yazıldığını görünce şu an için vazgeçtim sanırım . Yarın şehir dışında 2015 leon 1.2 tsi var ona bakmaya gideceğiz(genelde hanım kullanacak) , nasip olursa yarın alabiliriz

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda hayalim sanırım leon almakla son bulacak , piyasada inanılmaz bir araç kıtlığı var ve 2012 model mazda3 mirai lere 75000 fiyat yazıldığını görünce şu an için vazgeçtim sanırım . Yarın şehir dışında 2015 leon 1.2 tsi var ona bakmaya gideceğiz(genelde hanım kullanacak) , nasip olursa yarın alabiliriz
Hayırlısı olsun Serkan, araç az piyasada, eli ayağı düzgün olanlarda fahiş fiyatla satılıyor maalesef.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Hayırlısı olsun Serkan, araç az piyasada, eli ayağı düzgün olanlarda fahiş fiyatla satılıyor maalesef.
aynen öyle bülent , samimi bir galerici arkadaşım manuel 2010 imp. Hb aracı 58e sattı geçen gün keşke 60a satsaydım araba yok piyasada diyor

Yine bu donanımda bu fiyatlara bile Mazda gibi araç yok malesef
Valla bu lafları ede ede piyasayı uyandırdık sanırım , düzgün otomatik 2012 bl kasa 70 civarı , 2014 skyactive power düzgünü 85-90 a fırladı. Önceden mazda xiaomi idi şimdi huawei oldu :):)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hocam erken pes ettin, Mazdacı adam sabırlı olmalı yoksa ya pert araç alır yada başka marka araç alır.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Hocam erken pes ettin, Mazdacı adam sabırlı olmalı yoksa ya pert araç alır yada başka marka araç alır.
valla bizde touareg vardı , satınca hanıma araç kalmadı , o varken bir şekilde çocuğu okula kursa vs götürebiliyordu satılınca mecburen biraz acele etmek gerekti , şuanda arabayı birazda ticaret aracı olarak görüyorum , inşallah bu sene olmazsa bu arabayı satıp seneye hedefim sky mazda 3 almak ,mazda aşkı bitmez sadece pusuya yattım bekliyorum :D:D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
aynen öyle bülent , samimi bir galerici arkadaşım manuel 2010 imp. Hb aracı 58e sattı geçen gün keşke 60a satsaydım araba yok piyasada diyor

Valla bu lafları ede ede piyasayı uyandırdık sanırım , düzgün otomatik 2012 bl kasa 70 civarı , 2014 skyactive power düzgünü 85-90 a fırladı. Önceden mazda xiaomi idi şimdi huawei oldu :):)
Valla eğer sky power hedefteyse 5-10 daha çıkıp mazda 6 sky almak en mantıklısı. Evladiyelik araç olur. Bu devirde bence C segmentinin mantığı da kalmadı.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Valla eğer sky power hedefteyse 5-10 daha çıkıp mazda 6 sky almak en mantıklısı. Evladiyelik araç olur. Bu devirde bence C segmentinin mantığı da kalmadı.
5e 10a hallolacak piyasa kalmamış artık , 2,5 sene önce mazda 3 aldırdığım bir abim tertemiz aracını satıp mazda 6 alma hedefinde , ancak aradaki fark temiz bir araçta 40bin lere çıkmış durumda . Mazda 6 ,2-3 sene sonraki hedefim :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
5e 10a hallolacak piyasa kalmamış artık , 2,5 sene önce mazda 3 aldırdığım bir abim tertemiz aracını satıp mazda 6 alma hedefinde , ancak aradaki fark temiz bir araçta 40bin lere çıkmış durumda . Mazda 6 ,2-3 sene sonraki hedefim :)
Aynen öyle. Şu anda BL kasadan BN kasaya geçemeyeceğim için, BM kasanın fiyatları uçuk olduğu için 2-3 seneye 100bin km civarı sky mazda 6 alırım lpg taktırırım diye düşünüyorum.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Hayırlı uğurlu olsun Serkan
sağolasın bülentcim daha iyileri sizlere nasip olsun inşallah:harika:
çok sağolasın teşekkürler:)
Hayırlı olsun, Allah kaza bela nazar vermesin canım kardeşim. :)
Amin güzel abim Allah cümlemizi kazadan beladan korusun:)
Hayırlı uğurlu olsun kaç model kaç kmde?
Sağolasın teşekkürler, 2015 model 75000km de
Hayırlı olsun, güzel seçim. Performans, fiyat ve yakıt anlamında en ideal araç.
Çok sağolasın , performansı çok hoşuma gitti ,sök tak şeklinde olan racechip de var üzerinde gayet başarılı , yakıtta çok iyi antalya denizli arası 120-130 hızla 6.5 yaktı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt