Birisi Guzunuzu Emanet İstedi?

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Pahah! :D

Mustafa düşürürsen senin araca bakmaya bu kadro gidebiliriz bak; Guzu Denetleme Üst Kurulu... Emme geniş düşün şöyle Ukrayna'dan Yunanistan'dan filan bak, hanıma Mardin dersin kim bilecek :D
Abi yarından itibaren kurban bayramına kadar hanıma yıllık izin verdim.hanımdan yana Sıkıntı yok:D:D
Ama Şimdi @ktaskan da araba alınca dizelle mi gidelim yoksa benzinli ile mi gidelim diye düşünmeye başladım:D:D:kptmya::kptmya:
Abi ayın 9 dan sonra konu açacğm gitmek isteyen arkadaşlarla samsuna gide bilirz:)

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Abi yarından itibaren kurban bayramına kadar hanıma yıllık izin verdim.hanımdan yana Sıkıntı yok:D:D
Ama Şimdi @ktaskan da araba alınca dizelle mi gidelim yoksa benzinli ile mi gidelim diye düşünmeye başladım:D:D:kptmya::kptmya:
Abi ayın 9 dan sonra konu açacğm gitmek isteyen arkadaşlarla samsuna gide bilirz:)
Kerim'in yakıt tüketimini gördükten sonra dizele bi gönlüm kaymadı değil. Yine de Kerim'in bu veride yüksek payı olduğunu düşünüyorum zira buluşmada çok optimize bir insan gibi görünüyordu. :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Geçmiş olsun diyelim. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık gibi oluyor.
Sağolasın Can
@hakan_emre Abi şirin babayı yaptırnca bana emanet verirmisn.???o_Oo_O
Tamam tamam şaka dedim abi sövme.:D
Geçmiş olsun abi ya.gerçek emanet verip vermemek,iki dere bir arada kalmak çok zor:(
Hocam senin, benim ve bu forumdaki bir çok kişiye gözüm arkada kalmadan veririm, çünkü başına bişey gelsede biliyorum ki daha iyi şekilde teslim etmeye çalışır. Benim dert yandığım şey aracın başına bişey geliyor sonra yine ben uğraşıyorum hatta hanım bile çok kızıyor sanayide vakit geçiriyorum diye.

Bugün işyerinden bir arkadaş istedi.neymiş efendim havaalanından oğlunu alacakmış bak sen:).şimşek hızında bütün minibüs metrobüs alt gecit üst geçit rotalarını önü serdim:).yada beraber gidelim dedim.suratı düştüğü an yırttın oğlum dedim.ariza ışıgı yanıyoda abi ondan ondan.yoksa aklına başka bişey gelmesin falan filan derken bi sortiyi daha atlattım.
Aslında bende arkadaşa eşini hava limanına bırakması için verdim ama araya bayram girince ve bende şehir dışında olunca araç bir kaç gün kaldı.
Yani hava limanına gidecek bir sürü vasıta var bunu kendi düşünüp risk almaya gerek yoktu.

Bundan sonra mazeretimi belirledim; aracın sigortası yok dicem, bu şekilde trafiğe çıkması çok risk taşıyor zaten araçta benim üzerime değil hanımın üzerine dicem bişey olursa prosedür olarak çok sıkıntı olur dicem.

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Bundan sonra mazeretimi belirledim; aracın sigortası yok dicem, bu şekilde trafiğe çıkması çok risk taşıyor zaten araçta benim üzerime değil hanımın üzerine dicem bişey olursa prosedür olarak çok sıkıntı olur dicem.
La bu iyiymiş keşke bikaç saat önce yazsaydın ben de öyle derdim. Ahaha! :D

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
@ktaskan aracı öyle bi anlattı ki, kendiminkini satıp hemen dizel alasım geldi zaten :)

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
9.unda izine çıkıyorum :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayır diyememe huyumdan dolayı şimdiye kadar tüm araçlarımı eşe dosta ödünç verdim. Hor kullanan oldu, gözü gibi bakan oldu, arabayla yarışa giden oldu. Allah'a şükür şimdiye kadar güç bir durum yaşanmadı. Ama insan her zaman kendi gibi titiz kişilerle karşılaşmıyor. Temiz verdiğim arabayı leş gibi geri aldığım çok oldu.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eski arabayı askere giderken sürmeyi bilmeyen abime bıraktım. Onda öğrendi.
Şu ana kadar benden araba isteyen birisine -benim araba ile işim yoksa- hiç düşünmeden anahtarı çıkarıp verdim.
Kaza olacaksa bende de olur başkasında da. Allahtan bilirim.
Kaza korkusundan değil de çok hor kullanmaktan sakındıkları için genelde verilmek istenmiyor

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Valla 8 kisiye araba kullanmayi ögrettim. Sakin oldugum icin rahat ogreniyorlar manuel vites. Coğuna da kendi aracimiz manuel jettada ogrettim. Zaten kuzenlerim arkadaslarim bizim her aracimizi kullanmistir. Ama benim yanimda kullancak o sekilde. Benim yanimda kullansin sikinti yok ama ben yoksam vermem emanet öyle huylarim hic yok :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Belli başlı kişiler hariç kimseye vermem.
Risk de var kaza oldu diyelim trafik sigortası kasko fiyat artışı size patlıyor kazayı yapana değil ki. Kişiye özel kasko trafik sigortası olmadan da zor veririm. Uber kullanırım dolmuş kullanırım yine de başkasının aracı o yanımda yokken sürmem.

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Eski arabayı askere giderken sürmeyi bilmeyen abime bıraktım. Onda öğrendi.
Şu ana kadar benden araba isteyen birisine -benim araba ile işim yoksa- hiç düşünmeden anahtarı çıkarıp verdim.
Kaza olacaksa bende de olur başkasında da. Allahtan bilirim.
Motorsiklet aldığımda bana motor sürmeyi ögreten arkadaşa verdim şans ya

Verdim arkamı döndüm düştü :(

Ayağında klasik kas ezilmesi oldu ama her ihtimale karşı hastaneye götürdüm...

Sgk olmadığı için çıkan masraflara bide kefil oldum...

Ogün bugün genel olarak vermem :(

Üst Alt