Birisi Guzunuzu Emanet İstedi?

SemihC

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Emanet araba arkadaşlarımdan istiyorum tamam diyorlar fakat gidipte almıyorum öyle bi huyum var sanki istedigimde bişey söylerse kırılırım diye sanırım
Bir tek birinden istiyorum aracı sevdigim bi abim hatta yedek anahtarını bende bırakır lazım olursa orda der geçer gider
Çünkü aldıgımda gazını yagını tuzunu koyup batıksa yıkatıp veririm aracını
kendi aracımı kolay kolay vermiyorum ama verdiğimde'de verdiğime değecek insanlar var hayatımda onlar arabayı istedikleri zaman alıyorlar
Genelde aracıma çocuk gibi baktıgım için başka kimse sıktıramıyor istemeye.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Aracı x kişiye trafiğe çıkması için veriyosun. Yüzde bir milyon hata karşıda olsa bile kazaya karıştığın an trafiğe çıktığın için kanunlar sana da yüzde 10 suçlu yazıyormuş. Emanet verdiğin aracın kaza yapma riskide var. Kaza ile insan bile ölüyor.
Önemli olan emanet araç ile kaza yaptıysan veya aracın başına bişey geldiyse gereğini yapıp öyle teslim etmen gerek, bunun için gerekirse işinden gücünden feragat edip aldığın gibi teslim edilmeli.
Bugün öğle tatilimi parça ve usta aramakla sanayide geçirdim 45 derece Urfa sıcağında bulabilmişde değilim

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Aracı x kişiye trafiğe çıkması için veriyosun. Yüzde bir milyon hata karşıda olsa bile kazaya karıştığın an trafiğe çıktığın için kanunlar sana da yüzde 10 suçlu yazıyormuş. Emanet verdiğin aracın kaza yapma riskide var. Kaza ile insan bile ölüyor.
Önemli olan emanet araç ile kaza yaptıysan veya aracın başına bişey geldiyse gereğini yapıp öyle teslim etmen gerek, bunun için gerekirse işinden gücünden feragat edip aldığın gibi teslim edilmeli.
Bugün öğle tatilimi parça ve usta aramakla sanayide geçirdim 45 derece Urfa sıcağında bulabilmişde değilim
Geçmiş olsun diyelim. Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık gibi oluyor.

mustafayk

Aktif
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
@hakan_emre Abi şirin babayı yaptırnca bana emanet verirmisn.???o_Oo_O
Tamam tamam şaka dedim abi sövme.:D
Geçmiş olsun abi ya.gerçek emanet verip vermemek,iki dere bir arada kalmak çok zor:(

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Yataktan kalkamayacak şekilde hasta olmalıyım, veya kullanamayacak durumda başka türlü kimseyi direksiyona geçirmiyorum.:)

Mustafa dinç

Sessiz
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Bugün işyerinden bir arkadaş istedi.neymiş efendim havaalanından oğlunu alacakmış bak sen:).şimşek hızında bütün minibüs metrobüs alt gecit üst geçit rotalarını önü serdim:).yada beraber gidelim dedim.suratı düştüğü an yırttın oğlum dedim.ariza ışıgı yanıyoda abi ondan ondan.yoksa aklına başka bişey gelmesin falan filan derken bi sortiyi daha atlattım.

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Benim en deger verdigim kuzenim istedi 2 gun once balayi icin gezcekler 1 hafta vermedim :D
Sana hak veriyorum. Guzuya senin baktığın gibi bakıyor olsam ben de veremem ne yalan söyleyeyim :D

Ben bu konuda bahtsız olduğumu bildiğimden kimseden istemiyorum. En son yengemin clio'nun şanzıman düz yolda normal seyir halindeyken elimde kalmıştı. Sora sattılar aracı. Üstelik aracı ben istememiştim tatile gittiklerinde bana bırakmıştı. Siz siz olun guzunuzu bana emanet etmeyin :D

Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
güvendiğim arkadaşlarıma veriyorum ama onlar arasındada sık sık elemeler yapıyorum misal ön amortisörden ses geliyor (birlikte kullanırken) diyorum arkadaşım işini halledip geliyor diyorki
-önden bir ses var (yeni keşfetmiş gibi )
-nasıl bir ses
-anlayamadım bir baktır bence
-ben baktırmam bakarım diyorum :D
muhtemelen beni hiç dinlememiş ve beni anlamayana dinlemeyene bir daha vermiyorum :D bir mazeret buluyorum

başka bir arkadaş alır evet dediğin gibi imiş ama problem değil veya işte şöyle olur böyle olur derse bu adamın dikkati açık diyorum ve arasıra aciliyete göre verebiliyorum :D

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Üst Alt