Birisi Guzunuzu Emanet İstedi?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Konuyu sıcağı sıcağına bir örnekle özüne döndüreyim

Guzuyu emanetten 2-3 saat kadar önce aldım. Az önce kaputta büyük çarpı şeklinde bir çizik farkettim, sanki kör metal (bozuk para vs) gibi bişeyle çizilmiş

Hemen pastaya sarıldım, Allah'tan yüzde 90 oranında çizikleri giderdim

Şundan da emin değilim bu çizikler 2-3 saatlik zaman diliminde bende mi oldu, yoksa emanetteyken mi?
İçin rahat olması için verme olacaksa sende olsun! bilmiyorum doğrumu düşünüyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hep şunu savunurum...

Verip guzuyu kötü olacağıma, vermem de kötü olurum... İş görülecekse başımın üstünde yeri var herkesin, görürüm ama ne emanet alırım, ne de veririm... ;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakan geçmiş olsun, çizik olduktan sonra gerisi boş, Allah beterinden korusun

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Konuyu sıcağı sıcağına bir örnekle özüne döndüreyim

Guzuyu emanetten 2-3 saat kadar önce aldım. Az önce kaputta büyük çarpı şeklinde bir çizik farkettim, sanki kör metal (bozuk para vs) gibi bişeyle çizilmiş

Hemen pastaya sarıldım, Allah'tan yüzde 90 oranında çizikleri giderdim

Şundan da emin değilim bu çizikler 2-3 saatlik zaman diliminde bende mi oldu, yoksa emanetteyken mi?
İçin rahat olması için verme olacaksa sende olsun! bilmiyorum doğrumu düşünüyorum
Hakan Geçmiş Olsun..

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Geçmiş olsun Hakan..Çokda kafaya takıpda moralini bozma..

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Sağol Kerim abi, insan ister istemez üzülüyo. Sabah baktım çamurlukta kırmızı bir sürtme izide gördüm, inşallah onuda pastayla çıkartırım
amirim sızı çok ıyı anlıyorum...bende arabayı okulun bahcesıne cekmıstım bır zamanlar..ögrencım derste bana kızıp kucuk makas ıle on kapı kolunun altından yere parelel bır cızık atmışş...acayıp sınırım bozuldu çocuğa,zaten derslerıde cok kotuydu,şutladım bır gerıye 1. sınıfa >:(

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

amirim sızı çok ıyı anlıyorum...bende arabayı okulun bahcesıne cekmıstım bır zamanlar..ögrencım derste bana kızıp kucuk makas ıle on kapı kolunun altından yere parelel bır cızık atmışş...acayıp sınırım bozuldu çocuğa,zaten derslerıde cok kotuydu,şutladım bır gerıye 1. sınıfa >:(
Doğrudur hocam, ben öğrencilerden korkusuna arabasını okulun önüne parketmeyip, ara sokaklarda biyerlere parkedip saklamaya çalışan öğretmenler bilirim

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Nilsu hocam siz kaçıncı sınıfların derslerine giriyorsunuz?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
amirim sızı çok ıyı anlıyorum...bende arabayı okulun bahcesıne cekmıstım bır zamanlar..ögrencım derste bana kızıp kucuk makas ıle on kapı kolunun altından yere [size=16pt]parelel[/size] bır cızık atmışş...acayıp sınırım bozuldu çocuğa,zaten derslerıde cok kotuydu,şutladım bır gerıye 1. sınıfa >:(
Hep yapıyor bunu paralelciler... :p

Üst Alt