Mazda 626 GF (1997-02) Beyin Sorunu

Ferhat46

Sessiz
Cümleten selamün aleyküm abilerim kardeşlerim ben Kahramanmaraş Elbistanlıyım aracım mazda 626 1998 model 136 lık kuzu tecrübelerini dayanarak bi konu paylaşmak istiyorum sizlerle acil yardımlarınıa ihtiyacım var mı kayınco da aynı kasanın 2000 modeli war arada siljekenerek çalişma vardı sonra arac hiç çalişma oldu sonra bana bi öneri sunan usta seninkinde ki beyni sök ona tak bakalım çalişcak ı dedi kolları sıwadım ve bugün bu işlemi yapdım benim 98 modelin beynini söküp kayıncomun aracına takdım ve marşa basdım araç bi kez çalişdı tamam dedik sorun beyinde sonra sökdük tekrar benim aracıma takdık asık sorun şimdi basladı aracım çalişma Dı sırayla anlatayım aracı uzun marşlarla bi defa çalişdrdim sonra patlatma yapmaya başladı araba gaz yemiyor normal çalişiyo bi defaya mahsus bi kaç dk sonra stop ediyo çalişmiyo sonra beyinin fişini çekip takıyom kutup başını söküp bekliyorm yine uzun marşlar la bi defa çalişip yine stop ediyo çalişmiyo bunu defalarca denedik bu arada bu çalısnakarda araç dewir saati zıplıyor birden iniop kalkıyo en son akşam yutubeden izlediğim videoyla bozulmasını çözdüm gittim marşa basdım çalişdı biraz dolaşdım mahallede yine aynı oldu şimdi yine çalişmiyo lütfen acil yardım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Muhtemelen, kayınçonun aracında beyni etkileyen bir arıza var kendi beyni pert etmiş ve bu arıza bulunmadan siz bir beyin daha takmışsınız, o da normal olarak cortlamış...

Öncelikle, sağlam bir üçüncü beyin takmadan önce mevcut arızayı bulup giderin... Tahminen, elektriksel bir sorun var ve kısa devre yaptırıyor olabilir.

(Benim tahminim)

Ferhat46

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sorun elektriksel sorunlar ortaya çıkdı krank sensörü ne gelen kabloların şase yapmasıymıs sorun şu an çözüldü ve bi kaç tesisat tamiratı yapıldı

Üst Alt