• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Beyaz Sport Mazda 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Beyaz balina adlı konudan aracı biliyorsunuz detaylı bilgi için numaramdan özelden ulaşabilirsiniz... Ev kredisini kapatmayı düşünüyorum... Ülkenin gidişatı mevcut durumlar daha kötüye gitmeden çok sevdiğim m6 ile vedalaşmak durumundayım... Forum için fiyatta gereken esneme yapılır... Düşük model ile takas yapılabilir....

Marka
Mazda
Model
6
Model Yılı
2011
Yakıt
Benzin+lpg
Vites
Otomatik
Kilometre
119000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Beyaz
Fiyat
87500
Motor Hacmi
2000

Ekli dosyalar

• IMG_20181228_131507_102.jpg
    IMG_20181228_131507_102.jpg
    256 KB · Görüntüleme: 50

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Enes ilan detayı hiç yok, 2 satır ile bence olmamış. Detaylı bir ilan yazısı yaparsan sahibindene daha iyi olur. İyi satışlar.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Enes hocam hayırlı satışlar. Maşallah guzu ateş ediyor. Aradaki fark çok fazla olmasa takas teklif ederdim de, şu an o kadar krediye cesaret edemiyorum açıkçası;) Allah gönlünüze göre versin inşallah..

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
Hayirli satislar..
Dusunurseniz takas teklif ediyorum...hem siz bakimli ve saglam bir m6 ile hayatiniza devam etmis olursunuz.114 binde ve lpgsiz..13 yasinda yururu, motoru ve km olarak daha temiz arac oldugunu sanmiyorum..detaylari WhatsApptan gorusebiliriz dilerseniz.

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Hayırlı işler hayırlı müşteriler dilerim. Müşterinin de hayırlısını dilemek lazım .

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
hayırlı olsun enes alan arkadaşımız keyifle sorunsuz kullansın inşalah ..
Teşekkür ederim Adem abi iyi insanlara nasip oldu hayrını görsünler üyeliği varmış sanırım forumda ama ne derece aktif bilmiyorum her durumda aramasını söyledim yardımcı olmak anlamında.... Mazdanın çalmadığı son arabasını satın almış oldu değerini bilir inşallah....
Mesaj otomatik birleştirildi:

etti iki mazda 6 amasya merkezde.Resimden taniyamadim soyadini biliyomusun
Emrullah çınar arkadaş... Ama arac Amasyada olmayacak Tunceli semalarında yol alacak görev yeri orası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt