Beşiktaş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tam olarak dün bahsettiğim şey buydu. Ben böyle bi ima da bulunmadım mesela...
Dünkü yazışmalara istinaden bu imayı kinaye olsun diye yaptım ve oradaki Ünlem işaretinin anlamı odur. Yani yine gol değil... :D Fakat ben şunu anladım bu noktada... Yazdıklarım, düşüncelerimin ifadesini anlatmakta yetersiz kalıyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Negredo, Beşiktaş'a veda etti

Dün basına düşen transfer kulüp tarafından yalanlanmıştı, şimdi tekrar haberlere düştü; ama burada durum farklı gibi... Kulüp yetkilileri bizim haberimiz yok diyor, oyuncu camiaya teşekkür ediyor... İlginç !!

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Gerçekten çok ilginç, Beşiktaş'lı muhabirler bile yazıyor gitti hatta şuan İstanbul'dan diye, kulüp yok diyor

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beşiktaş ilk yarıda sahada yoktu, kaleye şut bile yok, bu haliyle daha önce de belirttiğim gibi bu yıl yokları oynar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Efendi Beşiktaş koro halinde Fenerbahçe ye küfür ediyor.

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Avrupa ligi maçında Fenerbahçe ye küfür etmek büyük başarı ve gurur olmalı... Aferin efendi taraftara.

Gerçekleri yazınca da olay farklı yerden algılanıp forum bile terk ediliyor... :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beşiktaş 3-1 Sarpsborg

Sonradan açıldı Beşiktaş, bizim maçta hiç açılamaz inşallah :D

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beşiktaş'ta Adriano, sakatlığı sebebiyle Fenerbahçe maçı kadrosundan çıkarıldı. (@beINSPORTS_TR)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
kaldık caner sığırına o kanadı iyi değerlendirmeniz lazım
Ayew & Barış :harika:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çok iyi kadro

Beşiktaş'ın ilk 11'i: Karius, Gökhan Gönül, Pepe, Vida, Caner, Atiba, Tolgay, Babel, Quaresma, Ljajic, Cyle Larin

Son düzenleme:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Beşiktaş'ın ilk 11'i: Karius, Gökhan Gönül, Pepe, Vida, Caner, Atiba, Tolgay, Oğuzhan, Babel, Quaresma, Lens

Eskici gibi adamlar bizden 3 kişi var :D

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Ben hayatımda bu kadar iğrenç bir maç izlemedim. Şenol hocanın korkakligi yüzünden kazanamadık. Forvetsiz sürekli top sisiren Caner ile sahada maç boyu gezinen Tolgay ve tüm topları içerde kimse olmamasına rağmen sürekli orta yapan Quaresma. Şenol hocam artık yeter emekli olma vaktin geldi.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ben hayatımda bu kadar iğrenç bir maç izlemedim. Şenol hocanın korkakligi yüzünden kazanamadık. Forvetsiz sürekli top sisiren Caner ile sahada maç boyu gezinen Tolgay ve tüm topları içerde kimse olmamasına rağmen sürekli orta yapan Quaresma. Şenol hocam artık yeter emekli olma vaktin geldi.
Bence de korkak oynadı, kanatlarda çok efektif olan Babel'i etkisizleştirdi, buna rağmen müthiş gol attı. Oğuzhan'a o kadar dakika sabretmeye gerek yoktu. İşin aslı çok şey söylemeden net şunu söylemek yeterli, Şenol Güneş kazanmak için gelmemiş Kadıköy'e.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Beşiktaş, atıyorum kupa maçında 2.lig ekiplerinden birisi ile karşılaşır gibi kendi oyununu oynasaydı, fark olurdu... Ama buna başta Şenol Güneş olmak üzere sahadaki oyuncuların vizyonu engel oldu... Tel tel dökülen, uyum sağlayamamış, yüreğini sahaya koyamayan, basit hatalar yapan Fenerbahçe'yi evinde bu kriterler ile bulmak ganimet gibiydi...

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Oğuzhan ljajic ile daha etkili olabilirdi baştan beri Tolgay yerine ljajic Quaresma yerine love yada larin olmalıydı. Solda maalesef elimizde sadece Caner var Adriano da olsa hoca yine onu oynatıyor orası ayrı konu. Şu maçı rahat rahat kazanabilirdik lakin Şenol hoca olmasaydı. Maçı kazanmaya gelmemiş bariz belli. Babel becerisi olmasa ve azıcık da şans olmasa kötü Fenerbahçe ye yenilecektik üzüldüm

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Caner'in kötü oyunu ve bu gördüğü anlamsız kart ile üç büyükler de işi bitti gibi.

Daha dikiş tutmaz.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Caner'in kötü oyunu ve bu gördüğü anlamsız kart ile üç büyükler de işi bitti gibi.

Daha dikiş tutmaz.
orta yapma dışında hiçbir özelliği yok ne tam bir bek olabiliyor ne de tam bir kanat. günahım kadar sevmiyorum

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Caner Erkin, hakem Mete Kalkavan’a küfür ettiği iddiasıyla hakim karşısına çıkıp savunma yaptı. Duruşmaya gelmeyen Tolgay Arslan hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı. (AA)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Fikret Orman ağlamaya erken başladı :D
:harika::harika:

Spor kanalları ortak yayın yapmış yine de tamamını dinlemedim, denk geldiğim bölümde;

"Var iyi bir sistem, biz hatalar minimum düzeye insin diye getirdik, bu şekilde olmamalı, verilen penaltı evlere şenlik"

Kendi takımı aleyhine verilen penaltıyı kastediyorsa eğer, kararlar son derece doğru, Var'a bakmaya bile gerek yok... Var üzerinden Fenerbahçe'nin yediği ve ofsayt gerekçesi ile iptal edilen gole laf atıyorsa, yakışmadı... Çık açık açık söyle...

Üst Alt