Beşiktaş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Malmö denilince iki şey aklıma gelir... Recep'in (futbolcu olan) :p kendi kalesine attığı gol ve maç esnasında reklama giden TRT'nin reklam dönüşü olan golü açıklamak için dokuz takla atmasıdır. :)

Hatta, maçlardan nefret eden bi arkadaşıma maçı zorla izletiyor gibi bir durum vardı ve reklam arasında gol olsa ne olur bee demişti... :D

Ne gülmüştük.

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Şenol hocanın egoları yüzünden takım 1 arpa boyu yol alamıyor. Dirençsiz bir takım görüntüsü var. Quaresma,Babel ve Negredo maç boyunca gezdi ve şenol hoca da tıpkı benim gibi maçı izledi. Bursa deplasmanına savaşçı tek orta saha ile yani medel ile çıkmak intihar gibi birşeydi hele birde Oğuzhan ve Tolgay'dan ofansif anlamda katkı sağlayamayınca. Allah'tan ilk yarıyı gol yemeden kapattık. Vida'nın yaptığı hatalar saymakla bitmiyor. Atiba, Töre ve Lens ısrarla oyuna alınmıyor. Ljajic zaten 4-5 maç sonra anca görürüz sahada. Şenol hoca alınan transferleri direk kadroya dahil ettiği pek görülmedi. Attığımız gol basbariz ofsayt ama VAR bunu da göremiyor. Guti ve İlhan yardımcı olarak alındı ama sanırım süs kabağı olarak görev yapacaklar bu yıl çünkü Şenol hocanın onlardan fikir dahi alacağını sanmıyorum. Bi garip hal aldı takım sonumuz hayrola.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kafamdaki 11 şu

Karius
G.Gönül Pepe Medel Adriano
Atiba Oğuzhan
G.Töre Ljajic Lens
Negredo

Son düzenleme:

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Şenol hocanın egoları yüzünden takım 1 arpa boyu yol alamıyor. Dirençsiz bir takım görüntüsü var. Quaresma,Babel ve Negredo maç boyunca gezdi ve şenol hoca da tıpkı benim gibi maçı izledi. Bursa deplasmanına savaşçı tek orta saha ile yani medel ile çıkmak intihar gibi birşeydi hele birde Oğuzhan ve Tolgay'dan ofansif anlamda katkı sağlayamayınca. Allah'tan ilk yarıyı gol yemeden kapattık. Vida'nın yaptığı hatalar saymakla bitmiyor. Atiba, Töre ve Lens ısrarla oyuna alınmıyor. Ljajic zaten 4-5 maç sonra anca görürüz sahada. Şenol hoca alınan transferleri direk kadroya dahil ettiği pek görülmedi. Attığımız gol basbariz ofsayt ama VAR bunu da göremiyor. Guti ve İlhan yardımcı olarak alındı ama sanırım süs kabağı olarak görev yapacaklar bu yıl çünkü Şenol hocanın onlardan fikir dahi alacağını sanmıyorum. Bi garip hal aldı takım sonumuz hayrola.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kafamdaki 11 şu

Karius
G.Gönül Pepe Medel Adriano
Atiba Oğuzhan
G.Töre Ljajic Lens
Negredo
Kaldı ki transfer döneminin kapanmasıyla şampiyonluğun en büyük adayı kadro yapısı ile BJK olarak görünüyordu. (GS'de defans ve forvet eksikliği FB'de baştan kurulan kadronun uyumsuzluğu vs.) Geçen senede şampiyonluğu Şenol hoca verdi, bu sene de verecek heralde neden böyle bu adam bilmiyorum, ama serzenişini haklı buluyorum. Çok sayıda başarısı var oyuncu parlatma da üstüne yok ama inat mı desem ne desem bir takıntısı var Şenol hocanın ve nedenini cidden anlayamıyorum.

VAR sistemine gelecek olursak o sistem zaten geçen hafta patlamıştı. Kim güvenir ki VAR'a o yüzden boşver gitsin :) Ayrıca o pozisyon için şuan ki güncel kuralları bilmediğimden; Babelin ayakları rakibinin gerisinde ama vücudu önünde, el kol sayılmıyor ayaklara bakılıyorsa ofsayt değil vücuda bakılıyorsa ofsayt :) Kuralı bilen varsa yazabilir ama dediğim gibi VAR bizim ülkede olmuyor bizzat göz göre göre tekrarı izlene izlene hatalı kararlar verilecek hepimizde şahit olacağız....

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Kaldı ki transfer döneminin kapanmasıyla şampiyonluğun en büyük adayı kadro yapısı ile BJK olarak görünüyordu. (GS'de defans ve forvet eksikliği FB'de baştan kurulan kadronun uyumsuzluğu vs.) Geçen senede şampiyonluğu Şenol hoca verdi, bu sene de verecek heralde neden böyle bu adam bilmiyorum, ama serzenişini haklı buluyorum. Çok sayıda başarısı var oyuncu parlatma da üstüne yok ama inat mı desem ne desem bir takıntısı var Şenol hocanın ve nedenini cidden anlayamıyorum.

VAR sistemine gelecek olursak o sistem zaten geçen hafta patlamıştı. Kim güvenir ki VAR'a o yüzden boşver gitsin :) Ayrıca o pozisyon için şuan ki güncel kuralları bilmediğimden; Babelin ayakları rakibinin gerisinde ama vücudu önünde, el kol sayılmıyor ayaklara bakılıyorsa ofsayt değil vücuda bakılıyorsa ofsayt :) Kuralı bilen varsa yazabilir ama dediğim gibi VAR bizim ülkede olmuyor bizzat göz göre göre tekrarı izlene izlene hatalı kararlar verilecek hepimizde şahit olacağız....
Valla net kuralı bende bilmiyorum ama ilk bakışta ofsayt gibi görünüyordu. Şenol hoca gereksiz inat ediyor. Geçmiş başarılarından dolayı da egolu ve herşeyi en iyi ben bilirim havasında devam ediyor. Oyuncu idare etme konusunda ve oyuncuyu parlatma konusunda kesinlikle çok başarılı asla birşey diyemem belki Ertuğrul sağlam olsa ya da sergen yalçın olsa takımda Quaresma olsun babel olsun lens olsun idare etmekte zorlanabilirdi 11 oynatmadığı için ama Şenol hoca yedek oturttuğunda otoriteyi bi şeklde sağlıyor. Gereksiz inadı takımı bitiriyor en büyük favori olmamıza rağmen

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
@Rcm Beşiktaş'ın Avrupa kadrosunda Atiba neden yok? Araştırdım ve net bilgiye ulaşamadım...
Bildiğim kadarıyla sakat ve Belçikada tedavi görüyor. Ne zaman döneceği de belli değil. Ayrıca sezon öncesi kampda ve antrenmanlarda da yoktu. Adam madem sakat niye sözleşme uzattın. Boşuna para ödüyorsun.

Son düzenleme:

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Valla sakatsa niye sözleşme uzattılar anlayamadım zaten adam 1 yıl daha ya oynar ya oynamaz. Muhtemelen ara dönem de listeye ekleme yapacaklardır.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Şenol Hocanın ısrarıyla kalmıştır Atiba. 2. Yarı özellikle lig maçlarında değerlendirmek istiyordur. Yönetim de bir ihtimal takasta kullanmak üzere yeni sözleşme imzalamıştır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Beşiktaş'ın İspanyol forveti, Alvaro Negredo; Birleşik Arap Emirlikleri takımı olan Al Nasr'a transfer oldu... Kaynak; Ntv

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Beşiktaş'ın İspanyol forveti, Alvaro Negredo; Birleşik Arap Emirlikleri takımı olan Al Nasr'a transfer oldu... Kaynak; Ntv
Beşiktaş, Alvaro Negredo'yla ilgili bir açıklama yaptı. Siyah-beyazlılar, İspanyol santrforun Birleşik Arap Emirlikleri’nin Al Nasr takımına transfer olduğu şeklindeki haberleri yalanladı.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Allahalla, Comolli taktiği sanırım, fiyat arttırmak için

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
@Rcm Medel haksız yere mi atıldı, izlemedim pozisyonu

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
@Rcm Medel haksız yere mi atıldı, izlemedim pozisyonu
Abi ben 2 sarı kartın ikisinin de gereksiz olduğunu düşünüyorum zorlarsan max bir tanesini belki verirsin müdahaleler faul bile değil. İzlemeni tavsiye ederim pozisyonları. Derbi öncesi kötü oldu ama yapacak birşey yok sağlık olsun

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Abi ben 2 sarı kartın ikisinin de gereksiz olduğunu düşünüyorum zorlarsan max bir tanesini belki verirsin müdahaleler faul bile değil. İzlemeni tavsiye ederim pozisyonları. Derbi öncesi kötü oldu ama yapacak birşey yok sağlık olsun
Ben de ondan dedim, haksız atılmışsa derbi öncesi Fenerbahçe'yi zan altında bırakan herkesi futboldan men etsinler, istemiyorum böyle şeyleri, izleyeceğim bakalım.

Reactions: Rcm

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakem bildiğin eyyam yapmış, çok ağır karar olmuş, şimdi bizim adımız çıkıyor işte ben bundan nefret ediyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Hakem bildiğin eyyam yapmış, çok ağır karar olmuş, şimdi bizim adımız çıkıyor işte ben bundan nefret ediyorum.
Şimdi bu duruma negatif yorum yapsak da, olmayan şeyler ile itham edilsek tamam diycem de... Neyse, telefondan uzun yazamıyorum zaten. Kısaca, Fener işi iyi bağlamış diyeyim...!!!

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Şimdi bu duruma negatif yorum yapsak da, olmayan şeyler ile itham edilsek tamam diycem de... Neyse, telefondan uzun yazamıyorum zaten. Kısaca, Fener işi iyi bağlamış diyeyim...!!!
Tam olarak dün bahsettiğim şey buydu. Ben böyle bi ima da bulunmadım mesela...

Üst Alt