Beşiktaş

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Deceviri getirmedim, dün de maçı vermedi kahvehaneler...
Hem izlemeyince moralin de bozulmuyor :) :) :)
İngiltere ligi geç saatlerde olsa Türkiye'deki maçları izlemeyi bırakırım..

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Abooowww! Cüneyit'ten beteri de varmış

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Karaktersizlik silsilesi, futbolcudan hakeme..

Yuh ya bu VAR niye var, bu mactaki VAR hakemlerinin lisanslarini birdaha geri verilmemek uzere iptal edeceksin bundan sonrakiler hep gördüğünü hakeme iletecek... Hakemin gozune perde iniyor diye VAR geldi bu sefer odadaki hakemlere de perde iniyor. DVAR diye bir sistem daha koyalim en iyisi, o da VAR hakemlerini denetleyen sistem olsun!!! Gel de lige guven gel de guvenle maç izle...

Not: Bjk ile alakasi yok Gs de olsa Fb de olsa eger ki bu takimlar geride ise anadolu kluplerini gonullerinden geldigi gibi eziyor hakemler, maçın o anki skoruna göre karar veriyorlar

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Larin'in 2 tane verilmeyen penaltısı varmış. Fenerbahçe'de Emre milletin kafasını falan kesiyordu kimsenin gıkı çıkmıyordu, hakemler federasyon vs kimse birşey diyemiyordu, FB'liler de ''olur öyle ya'' rahatlığındaydı, şimdi Gökhan'ın bu hareketi mi göze batıyor. Sanki ''nereden açık bulsak da saldırsak'' postu olmuş.

Paylaşan hesap isminde ''savaş'' kelimesi birçok şeyi de özetliyor. ;)

Reactions: Rcm

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Larin'in 2 tane verilmeyen penaltısı varmış. Fenerbahçe'de Emre milletin kafasını falan kesiyordu kimsenin gıkı çıkmıyordu, hakemler federasyon vs kimse birşey diyemiyordu, FB'liler de ''olur öyle ya'' rahatlığındaydı, şimdi Gökhan'ın bu hareketi mi göze batıyor. Sanki ''nereden açık bulsak da saldırsak'' postu olmuş.

Konu paylaşan hesap ismi değil, Gökhan'ın yaptığı şeyin ne kadar büyük bir ayıp olduğu Can, Emre'nin hareketini zamanında tastik edip onaylayanlar da aynı gafletin içindeydiler, kimse bu tip hareketleri savunmaz ki aynı şeyler de değil zaten. Takımcılığı kenara bırakıp sahada olanı objektif yorumlamak lazım, yarın aynı şeyi Fenerbahçe'den birisi yaparsa O'nu da eleştireceğimizi bilmen lazım aslında, bunlar artık hiç bir takımda olmamalı, olursa da hakem cezayı kesmeli ama nerdeeee!

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB

Can maçı 52.dk da biraktim, dedim izlemiyorum. Hakemin verdigi fauller oyle itici geldi ki maci bıraktırdı bana. Kim yere düşse faul veriyor. Q7 ye dokunsan faul, Antalyasporlu oyunculardan birisine (ismini hatirlamiyorum) dokunmadan topu kapiyorlar yere düşüyor hakem faul veriyor. (50 kusuruncu dakikalardaydi Tolgay isyan etmişti.) Faul maul yok biraktim maçı 2 tarafa da verme ya oyunu durdurup soğutup durma biz keyifle maç izleyelim gerekirse bizim takimlara 10 atsinlar. Bak iddaa ediyorum akşam Gs macini izleyelim yine Alanyaspor ezilcek. Bjk macinda kalecinin pozisyonunu izleyen VAR hakemleri ne düşündü cidden merak ediyorum, bu sistem niye var Antalyasporu at o takimi Galatasaray yap Bjk Gs maci olsun o hakemler ayni karari verebilecek mi? Ya da Antalyasporu Bjk yap Bjk yi Fb yap sen Volkan cikip Babele boyle birsey yapsa isyan etmeyecek misin? Cidden insan bu tip olaylardan bikiyor kime az hata yapilsa daha doğrusu kime bilincli olarak itici bir guc uygulanirsa sampiyon oluyor bu takimlarin arasinda daglar kadar fark yok ki neyse cok da yazıp uzatmak istemiyorum akşam gelin bir de Gs macina bakalim kendi takimimin macinda olanlari elestirirsem daha saglikli olacak boyle baska takima dusmanlik yapiyormusum gibi hissediyorum...

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2015 Ford Grand C-Max
Araç Renk ve Tip
Gri MPV
Ilk gol acik ara ofsaytti, nasil kacirdilar anlamadim. Kalecini cikisi ve topa dokunamadan Antalsporlu oyuncuya mudahalesi (en az) sari kart hakediyordu. Gokhan Gonul'un saglik ekibine fiziksel temas kurmasi (basit ifadeyle vurmasi) ayri bir tez konusu bence... Hakem her iki taraf icin de cok pasif kaldi, bazi kartlar anlamsiz, bazi kartlar yetersizdi sanki. Yine de bir Antalyali olarak Antalyaspor'un zaten az olan firsatlari iyi degerlendirdigini ve ozellikle ikinci yari iyi direnc gostererek maci kazandigini gormek beni memnun etti, hem de boyle bir kadroyla.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Gökhan Gönülün yapmış olduğu hareket kesinlikle doğru değil ani bir sinirle yapıldığı aşikar. Tasvip etmiyorum ama bu tarz ani çıkışlar toplum olarak bir çoğumuzda mevcut. Kendisi de daha sonradan izlediğinde hatalı bir hareket yaptığının farkındadır diye umuyorum. 45 maç aradan sonra ligde ilk defa kendi evimizde yenildik hemde ezici bir üstünlük kurarak oynadığımız maçta. Antalyasporu tebrik ediyorum. Herkes Babeli ve Quaresmayı ezberledi artık. Babel sağına çekip şut atıyor Quaresma adam geçip sıfıra inip orta yapıyor. Artık değişik birşeyler denemesi gerek takımın. İlk 2 yıl bu taktikle çok gol attık ama artık yemiyor olmuyor. Şenol hoca dahil ufak tefek değişikliklerle herşey daha iyi olacak bence.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu BJK kulübünün çalışanlarını değiştirmesi lazım, geçen Twitter hesabında yapılan saçmalıklar bugün de tercüman ile devam etti.

Karius'un söylediği cümleyi o kadar hatalı çevirmiş ki milletin dilinde meze oldu Karius.

Karius: Evet Almanya’da Türk futbolunu takip ediyorduk özellikle derbileri Galatasaray - Fenerbahçe maçları çok heyecanlı oluyordu.

Karius 'un asıl cevabı ise; "Elbette Beşiktaş'ın Fenerbahçe veya Galatasarayla oynadığı bütün derbileri izliyorum, bu maçlar Almanya'da da büyük sayılan maçlar." şeklinde.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu BJK kulübünün çalışanlarını değiştirmesi lazım, geçen Twitter hesabında yapılan saçmalıklar bugün de tercüman ile devam etti.

Karius'un söylediği cümleyi o kadar hatalı çevirmiş ki milletin dilinde meze oldu Karius.

Karius: Evet Almanya’da Türk futbolunu takip ediyorduk özellikle derbileri Galatasaray - Fenerbahçe maçları çok heyecanlı oluyordu.

Karius 'un asıl cevabı ise; "Elbette Beşiktaş'ın Fenerbahçe veya Galatasarayla oynadığı bütün derbileri izliyorum, bu maçlar Almanya'da da büyük sayılan maçlar." şeklinde.
"Doğvu mu Samet" olayı kadar rezil değildir beya... :p

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Adem Ljajic %90 ihtimalle Beşiktaş'ta. Menajeri İstanbul'a yolculuk yaptığını gösterir resim üzerine Ljajic ile birlikte @besiktas yazmış. Hadi hayırlı olsun

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Maddiyatta anlaşabilirlerse bu iş tamam, iyi transfer, Oğuzhan kulaklarını tıkamaya devam eder kulübede

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
BEŞİKTAŞ, Genk, Malmö, Sarpsborg

İsveç, Norveç, Belçika. Anlaşılan bolca iskandinav ülkeleri ziyaret edicez :)

Süper eşleşmeler. Başarılar diliyorum.

Sevilla, Krasnodar, Standard Liege, AKHİSAR.
En zorlu gruba Akhisar düştü. Umarım başarılı olurlar ama işleri zor orası kesin.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Başarılar... FB Slavlara BJK İskandinavlara düştü hadi bakalım hayırlı olsun :)

Üst Alt