Beşiktaş

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Benim için sorun yok, çünkü çifte standart gibi olmayan bir şeyle itham ediliyorum. :)

Konu başlığının içeriği dışına çıkılmasın, iki yanlış bir doğru çıkarmaz ortaya diyorum sadece. ;)

Anlıyorum ki, emeğe saygı duyup ilgisiz mesajları taşımanın gereksiz hamallığını yapmak şart değilmiş. Moderasyon işi yüzde otuz kolaylaştı demektir. :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Fenerli arkadaşlardan kaynaklanıyor bence sorun :) Sürekli başka takım konularına girip laf atıyorsunuz.

Konuda beşiktaşlıdan çok fenerli mesajı var.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bi çöp daha geldi ülkeye

Alvaro Negredo Beşiktaş’ta! Siyah-beyazlılar Negredo’yu bonservisi ile birlikte kadrosuna kattı.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belli oldu! İşte Beşiktaş'ın rakipleri...
Şampiyonlar Ligi'nde kuralar çekildi ve yeni sezonun grupları belli oldu. Temsilcimiz Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'na düştü. Siyah-beyazlıların rakipleri Monaco, Porto ve Leipzig oldu.

Şampiyonlar Ligi'nde G Grubu'na düşen Beşiktaş'ın fikstürü belli oldu.Porto'da forma giyen Vincent Aboubakar, Avrupa'daki cezası nedeniyle Beşiktaş'la oyananacak ilk maçta forma giyemeyecek.
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen ve takımına geri dönen Aboubakar, Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile oynana mücadelede kırmızı kart görmüş ve UEFA'dan ceza almıştı.

Siyah-Beyazlı temsilcimizin maç tarihleri şu şekilde:

Porto-Beşiktaş (13 Eylül 2017)
Beşiktaş-Leipzig (26 Eylül 2017)
Monaco-Beşiktaş (17 Ekim 2017)
Beşiktaş-Monaco (1 Kasım 2017)
Beşiktaş-Porto (21 Kasım 2017)
Leipzig-Beşiktaş (6 Aralık 2017)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ballı olsun iyi olur. :) FB ve GS dandik takımlara turu kaptırınca ülke puanı derdi BJkmızın üzerine kalıyor biraz ballı olsun.Ben açık söyleyeyim görüntü ballı gibi ama Porto BJKa ters geliyor bakalım bu sefer ne olacak Monaco ise bir Real Barcelona değil ama guruptaki belki kesin favori takım Leipzig için ise birşey diyemiyorum.Bana göre normal ne çok ballı nede çok zor.2. bitirmesini bekliyorum bu sefer bakalım göreceğiz.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ballı olsun iyi olur. :) FB ve GS dandik takımlara turu kaptırınca ülke puanı derdi BJkmızın üzerine kalıyor biraz ballı olsun.Ben açık söyleyeyim görüntü ballı gibi ama Porto BJKa ters geliyor bakalım bu sefer ne olacak Monaco ise bir Real Barcelona değil ama guruptaki belki kesin favori takım Leipzig için ise birşey diyemiyorum.Bana göre normal ne çok ballı nede çok zor.2. bitirmesini bekliyorum bu sefer bakalım göreceğiz.
En tehlikeli takım Leipzig bence (son yıl gösterdiği performansı baz alarak söylüyorum), Porto zaten buraların gediklisi, yenilir berabere kalır top oynamaz ne yaptığını anlamazsınız bir bakmışsınız ya grup lideri olarak çıkmış ya da ikinci, Monaco'nun hücum hattı çok müthiş, durduramazsan kevgir olursun.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Grupta her takımın şansı var, bir tane Real Madrid gibi bir takım olsa herkesi tokatlasa temsilcimiz BJK için daha iyiydi, hal böyle olunca 2 puan fark ile grup sonuncusu veya lider olunabilir. Bu gruptaki rakiplerden en güçsüzü Porto, geçtiğimiz senelere göre iyi oyuncularını kaybettiler tek avantajları tecrübe. Forvetlerinde Aboubakar sol beklerinde Alex Telles var, o 3-5 sene öncesinin Portosu yok yani.

BJK ye başarılar inş gruptan çıkarlar, ülke olarak, puan olarak buna ihtiyacımız var...

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Grup iyi gibi görünüyor. Valla ülke puanı için tek ümit BJK ve avrupa ligine devam edecekse B.Şehir. Ama dikkatli olmak gerekir. Anında görüntü oluverir. Ne olduğunu anlayamadan şakkadanak geçiriverirler.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
GS ve Fb nin elendiği takımlara, elenmeden önce baktığımızda balı bırak kara kovan derdik, gelinen sonuç ortada olduğu için Bjk için bu nitelemeyi yapmak hakkaniyetli değil.

Büyük hatalar yapmazsa en büyük şampiyon adayı Bjk bence.

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
GS ve Fb nin elendiği takımlara, elenmeden önce baktığımızda balı bırak kara kovan derdik, gelinen sonuç ortada olduğu için Bjk için bu nitelemeyi yapmak hakkaniyetli değil.

Büyük hatalar yapmazsa en büyük şampiyon adayı Bjk bence.
Ligde mi?

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Beşiktaş şampiyon olmasına olurda bu gidişe birileri dur der. FB GS taraftarı doğru düzgün maçlara gitmiyor evinden izlemek için para harcamıyor ekonomik olarak kıpırdamıyorlar birilerinin işine gelmez bu durum.
GS'nin son maçı full değildi, ama çok az boşluk vardı. FB taraftarı bu sezonda gitmez. Bu sezon BJK eskisi gibi değil, çoşku hiç yok. Benim en büyük şampiyonluk adayım BaşAKşehir

Üst Alt