Beşiktaş

Konum
İzmir
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
''Dilerim ülke puanına katkı olmaz da Türk takımları eleme maçları oynamaya devam eder.'' diyeceğim de Türk rakiplerinin Avrupa'daki maçlarını kaybetmesinden zevk alan sözde taraftardan olmadığım için demiyorum.

Yaklaşık 1,5 aydır oynadığımız kötü futbol bir yerde patlak verecekti. Her hafta acaba mı dedik ama kısmet bugüneymiş. Hakem hatalarıyla birleşince patladı.
 

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Valla bu işin Türk takımlığıyla alakası yok Can, ya rengin belli olacak, ezeli rakiplerinin Avrupa maçlarında hep aynı olacak kulüp olarak tavrın, yada böyle hezimetlerde destek beklemeyeceksin. Rakibin kaybettiğinde göbek atıp kendin kaybettiğinde saygı bekleyemezsin, yanlış anlama seni tenzih ediyorum, ben kulüplerin genel tavrından bahsediyorum.

Bjk bu kazayı daha erken yapacaktı ama hakemler müsaade etmiyordu Türkiye de buna.
 
Konum
İzmir
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Valla Bülent abi Galatasaray Real Madrid'e gol attığında ortamdaki tek farklı kulüp Taraftarı olarak çığlık çığlığa en çok ben sevinmiştim. Yine Fenerbahçe'nin Bebek faciasında sinirden tırnaklarımı avucuma geçirmişim. İş Türkiye dışına çıktımı renkler kırmızı beyazdır.

Son 15 yıldır ülke futbolunun kara lekesi olarak kulüpleri değil şahısları görüyorum. Bunların başında Aziz Yıldırım, arkasından Demirören gelmekte. GS-FB oyuncularının aynı evde kalıp ertesi gün maça çıktığı, rakip takım oyuncuları aynı ortamda diye üzülmemesi için şampiyonluğa sevinmeyen takım kültürünün olduğu Zaman'ları da biliyoruz. O zaman da, şimdi de kanımızın rengi kırmızı olduğuna göre iş rengini belli etmeye bakmıyor.
 
Konum
Erzincan
Araç Markası
1999 - Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Şampanya - HB
Tamam hakem resmen maçı katletti fakat oyuncuların 1-0 skorla birlikte kendilerini neden bıraktıklarını anlayamadım. Beşiktaş takım değildi ve kafalar yerinde değildi. İşin içine hakem faktörüde eklenince herşey berbat oldu...
 

dr_azoom

Katılımcı
Konum
Ankara
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Ben böle beklemiyordum ama sağlık olsun , türkün türkten başka bi dostu yok akşamki macta ne yazıkki hem hakem hem taraftar olarak gösterdiler , burdan yaralanan beşiktaş taraftarınıda unutmayalım geçmiş olsun


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Konum
Beyoğlu - İstanbul
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring Ultra Plus
Böyle bir şeyin olacağı belliydi aslında. 3-3 biten napoli maçının hiç ilk yarısı konuşulmadı, ikinci yarısı konuşuldu. Goygoy yapacaklarına o maçın ilk yarısı incelense, analiz edilse belki bu hezimet hiç yaşanmazdı. O maçıda takım oynayarak berabere bitirmedi, o maçı taraftar o hale getirdi.
 

Forlan

Gri Atmaca
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Fikret Orman "Belki Cristiano Ronaldo'yu da bu sene alırız." Ne desem ki acaba? :p:p
 
Üst Alt