Benzin, Motorin, LPG Zamları, İndirimler, Kampanyalar

Araç Markası
2011 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Shell Smart Club üyelerine 60 TL LPG alımında 5 TL veriyor ve kampanya boyunca her vatandaş sadece 7 kere yararlanabiliyor bu kampanyadan. Yoksa siz halen Shell smart club üyesi değil misiniz ? :D
az önce shellzlupsmart üyeliğini aktif ettim. 60 tl gaz alımına 5 tl den yararlanmaya çalışacağım. en azından 100 tl lik gaz alımında bir miktar avantaj sağlar. 5%
ne hallere düştük :(

Ekli dosyalar

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 - 2011
Araç Renk ve Tip
Touring MY Editions
Tatile gidecekler için çok kötü oldu bu olay ve bilinçli olarak yapıldı. Nasıl olsa gidecekler 3-5 bize de kalsın yani...

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Uzun yolda artık 90'a sabitleyeceğiz ,belki 1-2 lt düşer yakıt :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bugün Aytemiz'den ilk dolumu yaptık. Kart'a da başvurdum. Yalnız dolumu yapanın 12-13 yaşlarında bir çocuk olması beni kızdırdı. Petrol sahibini tanıyorum ,söyleyeceğim olmazsa...

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Zammın miktarına uyanamadığım için dün depoyu doldurmak için ha bu ha şu istasyon derken, en nihayetinnde 3.25'ten doldurdum, bu gün 3,06 olan istasyondaki fiyatı beğenmemiştim, 3.35 olduğunu görünce anladım zammın boyutunu...

Ben istiyorum ki;

Benzin mazot 10 lira
Lpg 5 lira olsun...

Alan, almayan daha doğrusu alamayan belli olsun... Bize her şey müstehak...

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
2001 yılında dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in önüne yazar kasa atmasıyla krizin sembolü hale geline gelen Ahmet Çakmak’ın elinden AKP tutmuş. 2009 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile iletişime geçerek kendisinden iş isteyen Çakmak, bu tarihten sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde önce işçi olarak göreve başladı, ardından hizmetli kadrosuna, onun ardından memur kadrosuna, onun ardından şef kadrosuna yerleştirildi.(kaynak Yazar kasa eylemcisine 'AKP piyangosu' vurmuş)

Menfaat=cehalettir

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
2001 yılında dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in önüne yazar kasa atmasıyla krizin sembolü hale geline gelen Ahmet Çakmak’ın elinden AKP tutmuş. 2009 yılında Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile iletişime geçerek kendisinden iş isteyen Çakmak, bu tarihten sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde önce işçi olarak göreve başladı, ardından hizmetli kadrosuna, onun ardından memur kadrosuna, onun ardından şef kadrosuna yerleştirildi.(kaynak Yazar kasa eylemcisine 'AKP piyangosu' vurmuş)

Menfaat=cehalettir
A haber bu adamı iyi cilalıyordu, demek sebebi buymuş :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Akaryakıt ürünlerinde ÖTV düzenlemesi;
04/09/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 51,
Motorinde 56,
LPG Otogazda 28 krş/LT

Fiyat artışı gerçekleşmiş olup artış ÖTV’den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Akaryakıt ürünlerinde ÖTV düzenlemesi;
04/09/2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 51,
Motorinde 56,
LPG Otogazda 28 krş/LT

Fiyat artışı gerçekleşmiş olup artış ÖTV’den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır.
Bu artisin sebebi neyki durduk yere olmasi beni korkutuyor ÖTV'den karşılanma kalkacak mi acaba son kez bir zam yapalim sonra eski sisteme donelim mi diyorlar aklimda deli sorular dolar desen bu seviyelerdeydi brent petrol desen o da hemen hemen ayni... Hayirdir inş...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bu artisin sebebi neyki durduk yere olmasi beni korkutuyor ÖTV'den karşılanma kalkacak mi acaba son kez bir zam yapalim sonra eski sisteme donelim mi diyorlar aklimda deli sorular dolar desen bu seviyelerdeydi brent petrol desen o da hemen hemen ayni... Hayirdir inş...
2 aya düzelcek, rahat olun..Başkanın yalancısıyım :)

Üst Alt