Beğenilen Sanatçılar ve Parçalar- Ortak Konu

kadir

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Enigma yı anımsattı bana.. @kadir gel senlik bunlar :D
Bunlar hapsız dinlenmez:p:p:p
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cadde türü olsa hemen flac formatda indirim :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bak @ezmocesteri bide şöyle bişey var bunuda sokak arasından takılırken açıyorum mahallenin çocukları ile beraber koparak gidiyoruz :D

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Kendi köşemde "Ablalar" resitalini ablaların en vurucusu Bergen ile tamamlayalım.
Kraliçemiz kısa müzik hayatında maalesef Emrah vari şarkıları ile tam çıkacağı düzeye çıkamamış.Öyle abuk subuk arabesk parçalar yerine daha oturaklı parçalar denk gelseydi o ses ile çok daha zirvelere çıkabilirmiş.İlk albümü "Şikayetim Var" ve yaşarken çıkan son albümü"Yıllar Affetmez" dışında maalesef iyi bestekar ya da söz yazarına denk gelmemiş. Esas çıkış yaptığı "Acıların Kadını" albümü bile yine abuk subuk dediklerimin arasında.
Kraliçenin her türlü ortamda insanı alıp götüren eşsiz bir eser ile...

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Nilüfer Ablanın vaktinde arabesk esintileri sunduğu güzel parçalardan bir tanesi... :)

Bergen, Coşkun Sabah, Ümit Besen gibi güzel insanların da icra ettiği bu harika parçayı en çok ben Nilüfer'den beğendim.
Bence de güzel söylemiş ama Bergen varsa başkalarına şans vermem çok zor oluyor :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Nilüfer Ablanın vaktinde arabesk esintileri sunduğu güzel parçalardan bir tanesi... :)

Bergen, Coşkun Sabah, Ümit Besen gibi güzel insanların da icra ettiği bu harika parçayı en çok ben Nilüfer'den beğendim.
Bergen şarkının girişini çok iyi okusa da nakaratta dağılmış. Bence tekrar okutmalari lazım idi ancak bu şarkı onun ilk albümü ve şartları ne halde idi.
Nilüfer nakaratta coşmuş o da büyük sanatçı tabi. Bence de en iyisi Nilüfer. Çünkü Kibariye bu parçayı seslendirmemis :)

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Albüm, eskileri kadar olmasa da, Feridun Düzağaç hatrına dinletti kendini... Ben; Cover'ladığı "sen yoksun diye" yi beğendim...

Tabiki geçmişte çok sağlam albümleri oldu, özellikle Orjinali-Altyazılı albümünde boş yoktu desem yeridir. Ama ben Feridun albümlerinin hemen hepsinde albümü dinledikçe sevmeye sevdikçe dinlemeye başladım. Bana Feridun'u dinleten kelimelere yüklediği anlam, ve şarkılardaki kelime oyunlardır aslında, belki bu yüzden dinledikçe severim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Tabiki geçmişte çok sağlam albümleri oldu, özellikle Orjinali-Altyazılı albümünde boş yoktu desem yeridir. Ama ben Feridun albümlerinin hemen hepsinde albümü dinledikçe sevmeye sevdikçe dinlemeye başladım. Bana Feridun'u dinleten kelimelere yüklediği anlam, ve şarkılardaki kelime oyunlardır aslında, belki bu yüzden dinledikçe severim.
Aslında; Feridun Düzağaç özelinde, belki bir daha gelmeyecek bir jenerasyonun son demlerini yaşıyoruz... Bittiğinde, bütün tınılar öksüz, bütün sözler kifayetsiz kalacak... :(

Sezen Aksu
İlhan İrem
Haluk Levent
Nilüfer
Erol Evgin
Sertap Erener
Candan Erçetin
Nazan Öncel
Tarkan (eh işte)
Yıldız Tilbe
Erkin Koray

İlk aklıma düşenler... Kim veya hangi ses, bu bir birinden değerli insanların yerini alabilir ki?

Üst Alt