Beğenilen Sanatçılar ve Parçalar- Ortak Konu

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bir parçayı yeniden seslendireceksen/düzenleyeceksen hele ki bununla bir albüm yapacaksan git kendinden daha amatör kişilerin parçalarına yap ya da ne bileyim git barda söyle canlı canlı, o zaman belki yeriz. Yıldız'dan bunları dinledikten sonra çok ruhsuz gelir böyle dıptıslı cover'lar. Aradan 20 küsur sene geçmiş yapılabilecek en son nokta bu mu yani? Bu ne lee? :kötü::kötü::kötü:
Yıllardır eskitilmeyen bu ve bunun gibi eskimeyen parçaları ona buna verip mevsimlik aşırı dozda kulanım ile hepimizi kusacak konuma getirenler utansın! :suspus:
Bence çok güzel yorumlamış, Aleyna tilki de yalnız çiçeği çok güzel yorumlamış.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Çok içine girmeden şarkı sözlerini merak edip acaba şair burada ne diyor demeden kulaklık ile dinleyiniz, doom metalin kıyılarında dolaşıp ister çayınızı ister başka bir sıvınızı içiniz :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Bazıları olmasa da; Cover parçaları seviyorum... Bana göre; bu parça olmuş, en azından büyük usta Barış Abi'nin hatırına olmuş... :) Klip konusu ayrı hoşuma gitti... Şarkıyı yeni fark etmiş olmama da içerledim doğrusu... Yaşlanıyorum... :(

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok içine girmeden şarkı sözlerini merak edip acaba şair burada ne diyor demeden kulaklık ile dinleyiniz, doom metalin kıyılarında dolaşıp ister çayınızı ister başka bir sıvınızı içiniz :)

2.20 itibari ile iyice mest etti :asik:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Nostalji...

1995 yazı, askerden yeni gelmişim, bütün her yerde bu parça çalıyor... Kasetini İzmir Mimar Kemalettin caddesinde almak nasip olmuştu... İzmir Denizli arası 4 saatlik (o zaman o kadar sürüyordu Maalesef) yol boyunca iki şarkılık single albümü dinlemekten milleti "ööyk" yaptırmıştım... :koptum:

Klibi de Mtv ödülüne layık görülmüştü...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Nazan Öncel, Yıldız Tilbe ve Zülfü Livaneli şarkıları Cover albümleri bütün müzikseverlerin arşivinde olması gereken harika yorumlanmış albümler tavsiye ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Üç ay önce iki albümü vermişim, Yıldız Abla'nın Şarkıları da, aşağıda;

Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları (2018) Vol.1.rar

Son düzenleme:
Üst Alt